Gra językowa Niemiecki Kettenfragen. Opr. karton

  • 9788853604729
  • 48 godzin + czas dostawy
Kettenfragen jest grą dydaktyczną ukierunkowaną na naukę zadawania pytań i prowadzenia mini-dialogów w języku niemieckim, jak również na utrwalenie znajomości różnych form czasownikowych. Gra polega na dopasowywaniu do siebie pytań i odpowiedzi znajdujących się na wylosowanych przez graczy kartach....
71,48

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 70,32 zł

Opis

Kettenfragen jest grą dydaktyczną ukierunkowaną na naukę zadawania pytań i prowadzenia mini-dialogów w języku niemieckim, jak również na utrwalenie znajomości różnych form czasownikowych.

Gra polega na dopasowywaniu do siebie pytań i odpowiedzi znajdujących się na wylosowanych przez graczy kartach. Osoba rozpoczynająca grę czyta pytanie znajdujące się na wybranej przez siebie karcie, a zadaniem pozostałych graczy jest odnalezienie w możliwie najkrótszym czasie poprawnej odpowiedzi znajdującej się na jednej z pozostałych kart. Osoba, która rozpozna na jednej ze swoich kart prawidłową odpowiedź, odczytuje ją, a następnie czyta znajdujące się poniżej pytanie, na które odpowiedzi szukają pozostali gracze. Prawidłowa odpowiedź na ostatnie pytanie z serii znajduje się zawsze na tej samej karcie, której pytanie zapoczątkowało grę. Osobą kończącą prawidłowo przeprowadzoną rozgrywkę będzie więc zawsze osoba, która zadała pierwsze pytanie.

Gra oferuje możliwość prowadzenia rozgrywki na poziomie A2, lub B1 (przy użyciu oddzielnych zestawów kart), bądź na poziomie mieszanym A2-B1 przy użyciu obu zestawów kart równocześnie i pozwala w miłej i bezstresowej atmosferze poszerzyć zakres znajomości słownictwa języka niemieckiego.

Gra może służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka niemieckiego i z powodzeniem może być stosowana zarówno na zajęciach w szkole jak i w trakcie indywidualnych lekcji, lub też w rodzinnym gronie.

Szczegóły - Gra językowa Niemiecki Kettenfragen. Opr. karton

  • EAN: 9788853604729
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788853604729

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również