NOWOŚĆ Gra językowa Włoski Segi I`ndizio

Gra językowa Włoski Segi I`ndizio

Segui l'indizio to gra językowa o tematyce cywilizacyjno-kulturowej, w której gracze poznają charakterystyczne miejsca, zabytki, postaci, wytwory kultury i specjalności kulinarne Włoch aktywnie rozwijając swoją znajomość języka włoskiego na poziomie A2. Zasady gry: Do dyspozycji graczy jest...
69,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 69,90 zł

Opis

Segui l'indizio to gra językowa o tematyce cywilizacyjno-kulturowej, w której gracze poznają charakterystyczne miejsca, zabytki, postaci, wytwory kultury i specjalności kulinarne Włoch aktywnie rozwijając swoją znajomość języka włoskiego na poziomie A2.

Zasady gry: Do dyspozycji graczy jest talia kart z ilustracjami miejsc, zabytków, postaci i kulinariów oraz druga ze zdaniami opisującymi te miejsca, postaci i obiekty. Jeden z możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki przewiduje rozłożenie na stole talii kart z ilustracjami, tak by widzieli je wszyscy uczestnicy zabawy. Osoba prowadząca ciągnie karty z talii kart z opisami i odczytuje na głos zdania. Zadaniem uczestników zabawy jest wytypowanie na podstawie otrzymanych wskazówek właściwej karty z ilustracją. Gracz, który jako pierwszy wskaże właściwą kartę, zatrzymuje ją. Wygrywa zawodnik, który zbierze największą ilość kart.

Szczegóły - Gra językowa Włoski Segi I`ndizio

  • EAN: 9788853619358
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788853619358

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również