Kamasutra GrajmyRazem

Akademia Miłości - gra towarzyska dla par - Kamasutra Z tą grą nie grozi Wam nuda w sypialni. Przekonajcie się, co kryje przed Wami ,,Kamasutra"Z pewnością słyszeliście o indyjskiej księdze sztuki miłości - ,,Kamasutrze". Jednak niewiele osób ma szansę, aby studiować to dzieło. Są jednak dużo...
36,45 * 39,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,14 zł

Opis

Akademia Miłości - gra towarzyska dla par - Kamasutra

 

Z tą grą nie grozi Wam nuda w sypialni. Przekonajcie się, co kryje przed Wami ,,Kamasutra"

Z pewnością słyszeliście o indyjskiej księdze sztuki miłości - ,,Kamasutrze". Jednak niewiele osób ma szansę, aby studiować to dzieło. Są jednak dużo prostsze i przyjemniejsze sposoby, aby w swojej sypialni wypróbować osławionych technik sprawiania sobie przyjemności. Wystarczy zagrać w grę erotyczną ,,Kamasutra". To dobry sposób na to, aby rozwinąć swoje umiejętności i stać się prawdziwym ekspertem w ars amandi. Twój partner lub partnerka będą zachwyceni.

Gotowi na naukę rozkoszy?

,,Kamasutra" to nie tylko skomplikowane pozycje potęgujące doznania. To także nauka tego, jak sprawiać przyjemność na różnych poziomach. Czasami erotyczny nastrój można zbudować na długo przed tym, zanim pójdziecie do sypialni. Pełne oczekiwania napięcie może być równie przyjemne.

 

Gra ,,Kamasutra" przeprowadzi Was przez trzy poziomy drogi do rozkoszy. To ważne, żeby zapoznać się z każdym z nich i czerpać satysfakcję. Najpierw poszerzycie swoją wiedzę o cielesnych przyjemnościach. Dowiecie się jak reaguje ciało i co jest mu potrzebne, żeby wyzwoliło swoją moc. Później nauczycie się prawdziwie rozgrzewającej gry wstępnej. Rozpalicie wszystkie swoje zmysły do czerwoności i nie będziecie mogli doczekać się tego, co nastąpi dalej. Na koniec poczujecie przyjemne spełnienie aktu miłosnego. Biorąc pod uwagę, że będzie on zwieńczeniem pozostałych etapów, z pewnością przyniesie Wam niebywałą satysfakcję.

 

Weźmiecie udział w prawdziwym erotycznym kursie tylko, że w zaciszu swojej sypialni. Do tego możecie grać tak, jak uznacie to, że będzie to dla Was najlepsze. Można skupić się tylko na jednym etapie i opanować go do perfekcji lub przejść je wszystkie. Cel jest tylko jeden -- Wasza przyjemność i satysfakcja.

Wyzwólcie swój zmysłowy potencjał z grą dla par ,,Kamasutra"

Gra doskonale sprawdzi się zarówno dla par, które dopiero się poznają, jak i tych z dłuższym stażem. Sięgając po kolejne karty można pozbyć się zahamowań i szczerze porozmawiać o swoich pragnieniach. To także doskonały pretekst do tego, aby nieco pogimnastykować się w łóżku i dowiedzieć się, z czego czerpiecie największą przyjemność.

 

,,Kamasutra" może być również pomocna dla tych związków, w których emocje są już od dłuższego czasu przygaszone. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na nowo je wzbudzić i rozniecić żar. Talia kart może stać się inspiracją do działania i wyzwolić Waszą erotyczną kreatywność.

 

Co ważne, rozgrywka została pomyślana tak, abyście mogli poczuć się komfortowo. Kolejne zadania są po to, żebyście mogli się pobudzi, poznać nieznane rejony, ale jednocześnie nie narusza w żaden sposób Waszych granic.

Miłosne igraszki dla początkujących i zaawansowanych

Wiele osób marzy o tym, aby być lepszym kochankiem. Tej sztuki, tak jak każdej innej umiejętności, można się nauczyć. Niech Twój partner szepcze Ci do ucha pikantne słówka lub daje znać, że nie chce, żebyś przestawał. Z grą erotyczną ,,Kamasutra" masz szansę stać się specjalistą od sprawiania przyjemności.

 

Jeśli czujesz się miłosnym ekspertem, to także nic nie stoi na przeszkodzie, aby poznać nowe techniki lub zainspirować się i zrobić coś inaczej niż zazwyczaj. Ta gra pobudza erotyczną kreatywność. Wykorzystaj jej potencjał, aby zwyczajnie dobrze się bawić.

 

Dlaczego gry wydawnictwa RAZEM?

Gry RAZEM to bardzo profesjonalnie wydane zabawy towarzyskie, których celem jest pogłębianie relacji pomiędzy partnerami. Emocje oraz uczucia w związku coraz częściej stają się ofiarą szybkiego trybu życia, w którym nie ma czasu na pielęgnowanie czasu spędzanego RAZEM. Wkradająca się rutyna oraz powtarzalność są często narastającym problem, który przy braku odpowiedniej rozmowy i komunikacji między partnerami mogą być katastrofalne w skutkach. Gry towarzyskie RAZEM to element, który pozwala na chwilowe zatrzymanie czasu, stopniowe otwarcie się partnerów i szczere informowanie o swoich pragnieniach i wreszcie naprawdę wspaniałą zabawę pełna śmiechu, pasji i eksplodujących uczuć.

Prezentowana gra jest częścią serii Akademia Miłości - skierowanej do osób chcących czegoś więcej od wzajemnych relacji. Gry wydane w bardzo elegancki sposób jako seria, pozwalająca na kolekcjonowanie kolejnych tytułów o zróżnicowanej tematyce. Akademia Miłości to zupełnie nowy sposób myślenia w grach o zabarwieniu miłosno - erotycznym. Celem serii jest wzmacnianie uczuć pomiędzy partnerami, wzajemne poznawanie własnych fantazji oraz potrzeb w warunkach najwyższego szacunku. Akademia Miłości pokazuje drogę jak przejść na zupełnie nowy poziom wzajemnych relacji i tworzyć bardzo szczęśliwy i satysfakcjonujący związek bez względu na wiek oraz staż partnerów. Dodatkowe e-kursy oraz regularnie podsyłane dodatkowe materiały sprawiają, że Akademia Miłości jest niekończącym się procesem wzajemnego doskonalenia się partnerów. 

Dlaczego warto kupować oryginalne gry Grajmy Razem? 
- Kilkanaście własnych sesji fotograficznych z pełnymi prawami autorskimi, sprawiają, że gra jest utworem całkowitym, dostosowanym do potrzeb danego tytułu.
- Najlepsi graficy oraz copywriterzy i gustowne opakowania
- Gwarancja dobrego smaku i wysokiej jakości zadań oraz opisów
- Bardzo staranne przygotowanie rozgrywki (opracowanie jednej gry zajmuje nawet 12 miesięcy!)
- Własna drukarnia wykonująca produkcje w najwyższym dostępnym standardzie
- Produkty z ,,każdej półki cenowej" - bardzo kompaktowa oferta - możliwość kontynuowania zabawy z innymi tytułami
- Dodatkowe E-booki oraz szkolenia o bardzo wysokiej jakości do ściągnięcia ze strony

Zawartość opakowania: 
- zasady gry, 
- 14 kart wiedzy tajemnej
- 18 kart gry wstępnej
- 17 kart pozycji Kamasutry
- 27 kart z dodatkowymi zadaniami
- dodatkowy kurs 

 

Gadżet w skrócie: 

- wspaniała gra towarzyska dla par

- zadania miłosno-erotyczne

- wydana w sposób elegancki, nadający się do przekazania w prezencie

- piękna zabawa, pełna uśmiechu i radości, pogłębiająca relacje w związku

- 49 kart z zadaniami + 27 kart z dodatkowymi zadaniami

- kup i od razu wyślij zdjęcie opakowania z zaproszeniem na wieczór dla swojej drugiej połówki
- rozpocznij kolekcjonowanie całej serii i zgłoś się do udziału w Akademii Miłości, aby uzyskiwać regularnie dodatkowe materiały


Wymiary produktu: 17 x 17 x 4 cm

Waga produktu: 0,2 kg


 

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kamasutra GrajmyRazem

  • Wiek od: 18
  • Maksymalna ilość graczy: 2
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902730321132
  • EAN: 5902730321132
  • Waga (g): 500

Inni Klienci kupili również
Nowości - Gry planszowe i towarzyskie