Gra karciana do nauki matematyki - Mnożenie

Gra karciana do nauki matematyki. Mnożenie (8+) 1 talia = 6 gier edukacyjnych Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę i mnóż szybciej niż twój smartfon! Z Grą karcianą do nauki matematyki. Mnożenie ćwiczymy tabliczkę mnożenia w zakresie 100. Karcianka dedykowana jest dla dzieci już od 8 roku...

15.59 zł

-22%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gra karciana do nauki matematyki. Mnożenie (8+)

1 talia = 6 gier edukacyjnych

Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę i mnóż szybciej niż twój smartfon!

Z Grą karcianą do nauki matematyki. Mnożenie ćwiczymy tabliczkę mnożenia w zakresie 100. Karcianka dedykowana jest dla dzieci już od 8 roku życia.

Gra składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w 6 rożnych gier towarzyskich: refleks, szeregowiec, blef, bingo, wariacja i snap. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione wszystkie warianty rozrywki. Intrygujące, a zarazem zabawne ilustracje znajdujące się na kartach, rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość i zdolność łączenia poszczególnych elementów w pary.

Wygodny format kart sprawia, że talia zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

Graj, a matematyka nie będzie miała przed Tobą tajemnic!

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 20 minut

Wiek: 8+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gra karciana do nauki matematyki - Mnożenie