NOWOŚĆ Gra karciana do nauki matematyki - Ułamki

Gra karciana do nauki matematyki - Ułamki

Gra karciana do nauki matematyki. Ułamki (10+) 1 talia = 5 gier edukacyjnych Graj, a ułamki nie będą miały przed Tobą tajemnic! Gra karciana do nauki matematyki. Ułamki to idealna pozycja dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 10. roku życia. Zestaw składa się z jednej...

14.99 zł

-25%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gra karciana do nauki matematyki. Ułamki (10+)

1 talia = 5 gier edukacyjnych

Graj, a ułamki nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Gra karciana do nauki matematyki. Ułamki to idealna pozycja dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 10. roku życia.

Zestaw składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w 5 edukacyjnych gier towarzyskich. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione zasady kilku różnych wariantów rozrywki. Ponadto rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość i zdolność łączenia poszczególnych elementów w pary.

Do współpracy przy serii matematycznych gier karcianych zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Grę karcianą do nauki matematyki. Ułamki zilustrowała Danka Fukowska. Merytoryczną zawartością kieszonkowca zajęły się: Bożena Dybowska – pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i Anna Grabek – matematyczka.

Gra karciana do nauki matematyki. Ułamki, to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny, która uczy, bawiąc.

Efekt uboczny grania: opanujesz ułamki i zabłyśniesz na matmie.

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 20 minut

Wiek: 10+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gra karciana do nauki matematyki - Ułamki