Kuchnia i sex. Flirt towarzyski Edipresse Książki

To miła elegancka forma zawierania bliższej znajomości z osobami, które nas interesują. Jest starą grą, znaną od wieków. Przy pomocy wymieniania kart z różnymi, uniwersalnymi zdaniami i podania ich wraz z numerem wybranej osobie, nawiązujemy kontakt, który w zależności od temperamentu graczy, może...

34.71 zł

-13%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

To miła elegancka forma zawierania bliższej znajomości z osobami, które nas interesują. Jest starą grą, znaną od wieków. Przy pomocy wymieniania kart z różnymi, uniwersalnymi zdaniami i podania ich wraz z numerem wybranej osobie, nawiązujemy kontakt, który w zależności od temperamentu graczy, może stać się zalążkiem czegoś poważniejszego. Karty można dawać każdej osobie siedzącej przy stole i oczekiwać odpowiedzi, która nie jest obowiązkowa. Prowokacje i żarty bardzo mile widziane. W czasie gry, komunikujemy się wyłącznie za pomocą wydrukowanych zdań. Komentarze są niewłaściwe, tak jak rozmowy w trakcie. Wymiana kart, czytanie przesłanych wiadomości i znajdowanie dowcipnej odpowiedzi, sprawia, że tworzy się ciepła, a nawet gorąca wymiana emocji.

Flirt towarzyski to rodzaj sms-owania, tyle, że przy pomocy gotowych, inteligentnych zdań i z możliwością przyglądania się reakcjom interesującej nas osoby, wymianą spojrzeń i stwarzanie nastroju bliskości. Flirt ma charakter erotyczny.

Liczba kart: 48

Wymiary: 90 x 130 mm, pudełka: 105 x 150 x 25 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kuchnia i sex. Flirt towarzyski Edipresse Książki

  • Seria Bakuła Kolekcja autorska
  • Rok wydania: 2016
  • Wiek od: 15
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904730596572
  • Format: 10,5x15x2,5 cm
  • EAN: 5904730596572