LEXicon Go! Harry Potter Winning Moves

LexGo! Harry Potter Chwyć Literę i odkryj magiczną grę słów! Pozbądź się wszystkich kafelków z literami najszybciej, jak potrafisz, w tej błyskawicznej i przezabawnej grze słownej! Układaj jak najdłuższe słowa i atakuj wyrazy ułożone przez pozostałych graczy, zmieniaj kafelki i pamiętaj, żeby...

50.92 zł

-15%

59.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

LexGo! Harry Potter

Chwyć Literę i odkryj magiczną grę słów! Pozbądź się wszystkich kafelków z literami najszybciej, jak potrafisz, w tej błyskawicznej i przezabawnej grze słownej! Układaj jak najdłuższe słowa i atakuj wyrazy ułożone przez pozostałych graczy, zmieniaj kafelki i pamiętaj, żeby krzyknąć LEXICON!, gdy tylko użyjesz wszystkich liter!

W tej specjalnej wersji LEX GO! Harry Potter, używaj kafelków zaklęć, by zwiększyć swoją szansę na wygraną lub siać zamęt wśród przeciwników.
W te edycji dozwolone są nazwy własne ze świata Harry'ego Pottera, a jeśli ułożysz słowo ZNICZ, wygrywasz rundę!

Gra zapakowana jest w małe poręczne etui, co czyni ją perfekcyjną grą na wyjazdy i wakacje.

Zasady gry Lex Go! Harry Potter:
Wymieszaj wszystkie kafelki i ułóż tak, aby litery były zakryte. Każdy gracz bierze 10 kafelków dla siebie. Pozostałe kafelki tworzą stos kafelków do wymiany. Odsuń je na bok, aby mieć więcej miejsca do gry. Jeden z graczy krzyczy: LEX-GO!, po czym wszyscy odwracają swoje kafelki z literami. Rozpocznij wyścig układania słów i pozbądź się wszystkich liter.

Jak to osiągnąć? UŁÓŻ słowo z posiadanych liter i umieść je na środku stołu. Atakuj słowo przeciwnika, dodając albo zamieniając kafelek lub kafelki z literami. Podczas dodawania nie możesz zmienić kolejności liter ani układać słowa wspak, ale możesz dodać nowe litery na obu końcach lub w środku danego słowa.

Jak wygrać? Ścigaj się, układając słowa przy pomocy wszystkich swoich liter. Używaj kafelków z zaklęciami, żeby zwiększyć szansę na wygraną Pozbądź się swoich kafelków jako pierwszy, aby wygrać rundę. Wygraj pięć rund, żeby ZWYCIĘŻYĆ!

W tej magicznej edycji wśród kafelków liter znajdziesz również cztery kafelki zaklęć, które mogą zupełnie odmienić bieg rozgrywki! Rzuć zaklęcie Expelliarmus, Revelio, Depulso czy Stupefy, by zaczarować kafelki przeciwnika!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEXicon Go! Harry Potter Winning Moves

  • Seria Harry Potter
  • Rok wydania: 2019
  • Wiek od: 8
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5036905036016
  • EAN: 5036905036016
  • Waga (g): 470.000