Lost Cities pojedynek Galakta

  • 5902259204916
Ilość graczy: 2 osoby Wiek graczy: od 12 lat Czas rozgrywki: około 20-40 minut Gra Lost Cities: Pojedynek to zmieniona wersja klasycznej gry autorstwa Reinera Knizii, Zaginione Miasta. Nowa wersja zachwyca nowymi, pięknymi grafikami Vincenta Dutrait i oferuje dodatkowy, dłuższy wariant rozgrywki,...

71.92 zł

-4%

74.91 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ilość graczy: 2 osoby
Wiek graczy: od 12 lat
Czas rozgrywki: około 20-40 minut
Gra Lost Cities: Pojedynek to zmieniona wersja klasycznej gry autorstwa Reinera Knizii, Zaginione Miasta. Nowa wersja zachwyca nowymi, pięknymi grafikami Vincenta Dutrait i oferuje dodatkowy, dłuższy wariant rozgrywki, wprowadzający szósty kolor kart.

Przy pomocy kart zorganizujecie ekspedycje badawcze, które wyruszą do najdalszych, owianych tajemnicą krańców Ziemi:
- na wieczną zmarzlinę,
- do lasów deszczowych,
- na pustynię,
- do wulkanicznej jaskini,
- pod wodę.

Waszym celem jest ukończenie wypraw w jak największej chwale! Jeśli któryś z Was jest pewny swojego sukcesu, może założyć się, że ekspedycja się powiedzie. Jednak jak każdy zakład, niesie to ze sobą pewne ryzyko. Gracz z największą liczbą punktów po trzech partiach zostaje zwycięzcą!

Autorem gry Lost Cities jest jeden z najsłynniejszych projektantów gier Rainer Knizia. Natomiast sama gra jest uważana za jedną z najlepszych gier przeznaczonych dla dwóch graczy, jakie zostały do tej pory wydane. Gra charakteryzuje się prostotą zasad, których można się nauczyć w 3 minuty. Jednak po kilku rozegranych grach dostrzega się coraz więcej możliwych strategii dzięki czemu gra nie nudzi się. Lost Cities dostarczają wiele zabawy i są przeznaczone praktycznie dla wszystkich.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lost Cities pojedynek Galakta

  • Rok wydania: 2018
  • Wiek od: 10
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259204916
  • EAN: 5902259204916

Inni Klienci kupili również