Loża Szyderców Candy SIMPLE SOLUTION

Najlepsza gra imprezowa w PolsceNajnowsza odsłona kultowej już gry imprezowej. Relacje damsko-męskie odbite w krzywym zwierciadle, tym razem w różowej, lecz wciąż mocno szyderczej poświacie.Kolor pudełka jasno wskazuje tematy, które poruszyliśmy w najnowszej edycji. Hasła na kartach zdradzą całą...

107.96 zł

-10%

119.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Najlepsza gra imprezowa w Polsce
Najnowsza odsłona kultowej już gry imprezowej. Relacje damsko-męskie odbite w krzywym zwierciadle, tym razem w różowej, lecz wciąż mocno szyderczej poświacie.
Kolor pudełka jasno wskazuje tematy, które poruszyliśmy w najnowszej edycji. Hasła na kartach zdradzą całą prawdę o kobietach, związkach, Twoich ex, itp. W skrócie cała relacja damsko-męska z jasno zaznaczonym szyderczym akcentem Loży.
PUDEŁKO RÓŻOWE HUMOR NADAL CZARNY
Różowa Loża jest jak kobieca torebka. Nic więcej już tam nie włożysz, ale znajdziesz wszystko. Hasła, które przekraczają wszelkie normy savoir-vivre'u. Teksty, których nie powinieneś mówić na głos przy byłej. Nowe karty akcji, które wystawią na próbę Twój związek. Podsumowując, gra przeznaczona jest jedynie dla najtwardszych zawodników.
Idea Loży pozostaje oczywiście ta sama. Korzystając z dostępnych kart, masz za zadanie udzielić jak najlepszej odpowiedzi na zadane pytania i przy wykorzystaniu zmysłu taktycznego zebrać jako pierwszy trzynaście punktów.
Gra Loża Szyderców to najlepszy plan na każdą imprezę oraz melanżowe manewry. Zbierz ekipę, rozdaj karty i podziel się z nami wrażeniami!
Zawartość pudełka:
100 kart pytań,
300 kart odpowiedzi,
30 kart ilustrowanych odpowiedzi,
20 kart akcji,
karty specjalne,
nowa instrukcja.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Loża Szyderców Candy SIMPLE SOLUTION

  • Producent: Simple Solution
  • Wiek: 16+
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874960042
  • Waga (g): 250
  • EAN: 5906874960042