Memos. Kicia Kocia Trefl

Memos to popularna gra ćwicząca pamięć i spostrzegawczość, która podbiła serca graczy na całym świecie. Tym razem do gry zaprasza Kicia Kocia i jej przyjaciele. Na kartonikach znajdziesz postacie uwielbianej przez dzieci serii książeczek Kicia Kocia. Odkrywaj. łącz w pary takie same ilustracje i...
23,81 * 37,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,22 zł

Opis

Kicia Kocia, ulubiona bohaterka dzieci, zaprasza na wspólne odkrywanie i naukę poprzez zabawę. Memos Kicia Kocia to unikalna wersja popularnej gry pamięciowej, która umożliwi małym graczom rozwijanie swojej spostrzegawczości i pamięci, podczas gdy będą bawić się z ukochanymi postaciami.

Memos Kicia Kocia - pamięciowa gra edukacyjna dla młodych detektywów

Zestaw Memos Kicia Kocia składa się z 36 okrągłych kartoników, na których znajdują się postaci z ukochanej serii książeczek o Kici Koci. Każdy kartonik ma na celu wyzwanie dla pamięci i spostrzegawczości graczy, zachęcając do poszukiwania i łączenia takich samych ilustracji. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3+, ta gra jest doskonałym narzędziem do ćwiczenia refleksu i rozwijania zdolności pamięciowych.

Kicia Kocia, Pacek, Julianek i Adelka czekają, aby wspólnie z dzieckiem przemierzyć świat rozpoznawania i łączenia obrazków. W zestawie znajdują się kartoniki z ilustracjami do góry, a zadaniem graczy jest odkrywanie ich i dobieranie par.

Memos Kicia Kocia - sposób na naukę przez zabawę

Memos Kicia Kocia to nie tylko zabawa, ale również skuteczna metoda na rozwijanie kluczowych umiejętności. Gra uczy szybkiego działania i spostrzegawczości, jednocześnie doskonaląc pamięć. Dzieci będą musiały skupić się na znalezieniu par obrazków, co stanowi doskonałe ćwiczenie dla młodych umysłów.

Dla miłośników serii książeczek o Kici Koci jest to szansa na spotkanie z ulubionymi postaciami w nowym kontekście. Perypetie Kici Koci są dla młodych czytelników ciekawym wstępem do zrozumienia różnych problemów typowych dla ich wieku, a teraz mają okazję rozwijać swoje umiejętności podczas wspólnej zabawy z tą sympatyczną postacią.

Odkryj razem z dzieckiem świat Memos Kicia Kocia i przekonaj się, że nauka może być przyjemna i wciągająca. Znajdź ten produkt na bee.pl i rozpocznij zabawę już dziś. Z Memos Kicia Kocia, każda chwila może stać się przygodą pełną nauki i odkryć!

Szczegóły - Memos. Kicia Kocia Trefl

  • Seria Kicia Kocia
  • Rok wydania: 2020
  • Czas gry: 25 min
  • Wiek od: 3
  • Minimalna ilość graczy: 1
  • Maksymalna ilość graczy: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900511018943
  • EAN: 5900511018943
  • Waga (g): 294.000000

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt