NOWOŚĆ Na tropie zwierząt. Smart bingo

Na tropie zwierząt. Smart bingo

Gra edukacyjna „Smart Bingo Na tropie zwierząt” (4–9 lat) to ekscytująca gra z kołem losującym dla przedszkolaków i młodszych uczniów uwielbiających obserwować zwierzęta i spędzać czas w kontakcie z przyrodą. Mali gracze wybiorą się na wycieczkę na łąkę, do lasu, parku i gospodarstwa wiejskiego, by...

35.51 zł

-11%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gra edukacyjna „Smart Bingo Na tropie zwierząt” (4–9 lat) to ekscytująca gra z kołem losującym dla przedszkolaków i młodszych uczniów uwielbiających obserwować zwierzęta i spędzać czas w kontakcie z przyrodą. Mali gracze wybiorą się na wycieczkę na łąkę, do lasu, parku i gospodarstwa wiejskiego, by tropić ich mieszkańców po śladach. Gra łączy atrakcyjną tematykę ze znaną i uwielbianą przez dzieci mechaniką gry bingo. Zadaniem graczy jest jak najszybsze odszukanie na swojej planszy wylosowanego tropu lub koloru. Zabawa rozwija percepcję wzrokową, spostrzegawczość oraz myślenie logiczne.

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego

To kolejna ciekawa gra z serii Smart Bingo, która zachęci do zabawy małych i dużych miłośników przyrody. Dzięki barwnym ilustracjom dzieci odkryją, że zwierzęta pozostawiają po sobie najróżniejsze tropy i ślady, a proste zasady pomogą im w rozwijaniu percepcji wzrokowej, spostrzegawczości i koncentracji uwagi. Gra może stanowić wartościowe uzupełnienie zajęć w przedszkolu i szkole, a także zapewnić emocjonującą rozrywkę dla całej rodziny.

Magdalena Tokarczyk, nauczycielka wychowania przedszkolnego, autorka bloga Przedszkolankowo.pl, mama trójki chłopców.

Gra edukacyjna „Smart Bingo Na tropie zwierząt” (4–9 lat) została przygotowana z myślą o przedszkolakach i młodszych uczniach. Dla graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z bingo, przygotowano łatwiejszy wariant, polegający na wyszukiwaniu liści w wylosowanym kolorze na swojej planszy. Celem jest zaznaczenie czterech sąsiadujących ze sobą pól (w pionie, poziomie lub po skosie). W trudniejszej wersji gry uczestnicy szukają zwierzęcia lub jego tropu na swojej planszy. Trzeba jednak wytężyć wzrok, bo rysunki na kole i planszach nieco się różnią! Dla zaawansowanych zawodników przygotowano wariant z elementami planowania strategii. Aby zdobyć pasek zwycięstwa, można zaznaczyć tylko jedno pole z dwóch pasujących, gracz musi więc zdecydować, który ruch przybliży go do zwycięstwa.

„Smart Bingo Na tropie zwierząt” to świetna gra rodzinna. Sprawdzi się również do zabawy w pojedynkę.

Realistyczne rysunki zwierząt i ich tropów przygotowała Monika Pieczka. Angażujące uwagę ilustracje ułatwią przedszkolakom i młodszym uczniom trening spostrzegawczości i refleksu.

Plansze, żetony i koło losujące zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój

przyroda, spostrzegawczość, koncentracja, koordynacja oko-ręka

Autorka

Monika Pieczka – z zamiłowania graficzka i ilustratorka. Urodzona w Polsce. Mieszka i tworzy w Holandii.

W serii również

 • Gra edukacyjna Smart Bingo Alfabet

 • Gra edukacyjna Smart Bingo Koty

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Na tropie zwierząt. Smart bingo

 • Producent Edgard
 • Tytuł: Na tropie zwierząt. Smart bingo. Kapitan Nauka
 • Seria Smart Bingo
 • Rok wydania: 2021
 • Wiek od: 4
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5903699821534
 • EAN: 5903699821534
 • Waga (g): 390