NOWOŚĆ Nieustraszeni: Normandia OGRY GAMES

Nieustraszeni: Normandia OGRY GAMES

  • Ogry Games
  • 9781472834706
  • 3 dni
Jest czerwiec roku 1944. Dzięki największej w historii operacji desantowej podczas D-Day alianci zdobyli przyczółek na plażach Normandii. Teraz musisz poprowadzić swój pluton w głąb Francji, odpychając siły niemieckie jak najdalej od brzegu. Przygotuj się na działania w bardzo trudnym terenie, pod...

106.82 zł

-28%

148.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Jest czerwiec roku 1944. Dzięki największej w historii operacji desantowej podczas D-Day alianci zdobyli przyczółek na plażach Normandii. Teraz musisz poprowadzić swój pluton w głąb Francji, odpychając siły niemieckie jak najdalej od brzegu. Przygotuj się na działania w bardzo trudnym terenie, pod ciągłym ogniem maszynowym i morderczym ostrzałem moździerzy. Pamiętaj, że dobry dowódca w każdej sytuacji potrafi znaleźć sposób, by osiągnąć swój cel. Manewruj sprawnie w bitewnym chaosie, zachowaj spokój w obliczu wroga, bądź zawsze nieustraszony.
Nieustraszeni: Normandia to gra, w której przeciwnicy budują swoje talie i przy ich pomocy rozgrywają kampanię wojenną w realiach II Wojny Światowej. Użyj kart, by przejąć inicjatywę, wzmocnić swoje siły, manewrować nimi na polu bitwy i dokonywać bohaterskich czynów, ale pamiętaj: każda strata w polu oznacza usunięcie karty z talii, a to ogranicza możliwości taktyczne i może sprawić, że będziesz bezbronny podczas kolejnego starcia!
Gra zawiera zbiór 12 scenariuszy wzorowanych na prawdziwych wydarzeniach mających miejsce po lądowaniu aliantów w Normandii. Można rozgrywać je jako oddzielne potyczki, albo połączyć w dynamiczną kampanię.
Do wszystkich zamówień w przedsprzedaży dołączamy dodatkowy scenariusz Zamek Itter, w którym do walki z oddziałami SS, po stronie aliantów stają siły Wermachtu.
Zdobywca tytułu najlepszej gry wojennej Golden Geek 2019, nominowany w tym roku także do najlepszej gry dla 2 graczy!
Zawartość gry:
Książka zasad
Książka scenariuszy
108 kart
18 kafli mapy
4 kości
85 żetonów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nieustraszeni: Normandia OGRY GAMES

  • Producent: Ogry Games
  • Wiek: 14+
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9781472834706
  • Waga (g): 1500
  • EAN: 9781472834706