Ostatni piątek GALAKTA

  • 5902259202578
Lato 1980Na terenie Camp Apache miały miejsce liczne tajemnicze wypadki, które przez lata stały się zarzewiem wielu lokalnych legend, w tym o szalonym, nieśmiertelnym mordercy. Miejscowi mówią, że to przeklęte miejsce powinno zostać zamknięte na zawsze, ale nowi właściciele - Antony Christy i...

102.86 zł

-6%

109.90 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lato 1980
Na terenie Camp Apache miały miejsce liczne tajemnicze wypadki, które przez lata stały się zarzewiem wielu lokalnych legend, w tym o szalonym, nieśmiertelnym mordercy. Miejscowi mówią, że to przeklęte miejsce powinno zostać zamknięte na zawsze, ale nowi właściciele - Antony Christy i Sebastian King zdecydowali się po latach odnowić zaniedbany obiekt i otworzyć go ponownie. Na miejscu okazało się jednak, że przyda im się kilka par rąk do pomocy, oferują więc wakacje w zamian za pomoc przy ponownym otwarciu obozu.
Ostatni Piątek to przerażająca gra planszowa o obozie, nad którym ciąży klątwa. To historia mordercy, który zginął, lecz powrócił zza grobu.
Czy wcielając się w młodego obozowicza, spróbujesz przetrwać przerażający weekend?
Uciekniesz czy odważysz się stanąć twarzą w twarz z przerażającym szaleńcem? Czy może jako psychopatyczny morderca powracający zza grobu będziesz przemierzać leśne ostępy w poszukiwaniu zemsty? Czy uda ci się schwytać wszystkich obozowiczów, zanim wstanie świt?
Ostatni Piątek podzielony jest na cztery rozdziały pełne przerażenia i niepewności. Ścigający szybko okazuje się ściganym, a pozorna droga ucieczki może okazać się jedynie początkiem horroru
Zawartość pudełka:
instrukcja
plansza
zasłonka zabójcy
15 kart obozowiczów
7 drewnianych pionków
65 kartonowych żetonów
30 plastikowych żetonów
Liczba graczy: 2 - 6
Wiek: 14+
Czas gry: ok. 120 minut

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ostatni piątek GALAKTA

  • Wiek: 14+
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259202578
  • EAN: 5902259202578