Pro Evolution Soccer 2019 XboxOne

  • 4012927112793
The Power of Football to hasło przewodnie tegorocznej edycji PES pod którym kryje się szereg nowości wprowadzonych do serii. Licencje i tryby gry doczekały się gruntownych zmian, a gra ożywa dzięki nowym ligom z całego świata. Przeprojektowane tryby myClub i Master League wnoszą do gry niespotykaną...

259.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

The Power of Football to hasło przewodnie tegorocznej edycji PES pod którym kryje się szereg nowości wprowadzonych do serii. Licencje i tryby gry doczekały się gruntownych zmian, a gra ożywa dzięki nowym ligom z całego świata. Przeprojektowane tryby myClub i Master League wnoszą do gry niespotykaną dotąd głębię rozgrywki, co w połączeniu z bezkonkurencyjnym gameplayem, dostarczy graczom niepowtarzalnych doznań.
NAJWIĘKSZE ZMIANY W PES 2019:
AUTENTYCZNE LIGI I NOWE LICENCJE - W tym roku do PES 2019 zawitało 7 nowych lig m.in. belgijska, portugalska, duńska, argentyńska, szkocka czy ekskluzywna dla PES liga rosyjska, a kolejne zostaną ogłoszone już niebawem. Dzięki temu w grze pojawi się ponad 400 drużyn, 10000 zawodników i 40 stadionów (w tym ekskluzywnie Camp Nou i Allianz Parque).

MAGICZNE MOMENTY - Indywidualizm zawodników to znak rozpoznawczy serii, który został wzbogacony o kolejnych 11 umiejętności.
Ikoniczni zawodnicy mogą pochwalić się swoim unikalnym stylem oddawania strzału, czy też grą pozycyjną. Szukanie okazji do ataku jest jeszcze bardziej angażujące ze względu na system widocznego zmęczenia.
ULTRAREALISTYCZNA GRAFIKA - Zobacz jak powinna wyglądać oprawa graficzna gry piłkarskiej - teraz jeszcze trudniej będzie ci odróżnić PES-a od transmisji w telewizji. W dniu premiery, PES 2019 będzie wspierał rozdzielczość 4K i technologię HDR na wszystkich platformach. System dynamicznej rozdzielczości czy zaimplementowane w tym roku oprogramowanie `Enlighten` ożywia obraz, głównie dzięki globalnemu oświetleniu i cieniom.
CAŁKOWICIE NOWY MYCLUB - myClub doczekał się kapitalnego remontu! Niemal wszystkie elementy doczekały się usprawnień. System kupna zawodników został całkowicie przebudowany. Pakiety zawodników zastępują losowanie piłek - wielu z was o to prosiło. Dzięki temu można zdobyć więcej zawodników przy każdym otwarciu pakietu.
ML - REAL SESON - Master League to 3-letnia podróż, mająca za zadanie wiernie oddać menadżerskie życie. W pierwszym roku cyklu zmiany będą znaczące, dotyczące głównie trzech filarów PES 2019 - ICC, negocjacje transferów i nowe licencjonowane ligi. W dniu premiery pojawi się oficjalna licencja International Champions Cup (ICC), największego przedsezonowego turnieju klubowego.
DODATKOWA ZAWARTOŚĆ EDYCJI STANDARD:
- Agent Premium x10 tyg. (razem 30 zawodników)
- 3 odnowienia kontraktów z zawodnikami x10 tyg.
- Philippe Coutinho - wypożyczenie x10 meczy
- David Beckham 2018 - wypożyczenie x10 meczy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pro Evolution Soccer 2019 XboxOne

  • Producent Techland
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012927112793
  • Język: polski
  • EAN: 4012927112793
  • Wymiary: 13.0x17.0x1 cm