NOWOŚĆ Ratujmy zwięrzęta! LUCRUM

Ratujmy zwięrzęta! LUCRUM

  • 5907377129509
  • 1 dzień + czas dostawy
Podczas rozgrywki w Ratujmy zwierzęta! wcielicie się w ratowniczki i ratowników zajmujących się ochroną dzikiej przyrody. Waszym zadaniem będzie ochronienie zagrożonych gatunków zwierząt z całego świata. Każde zwierzę, które zdołacie ocalić, dostarczy określoną liczbę punktów ochrony. Ratowanie par...

62.91 zł

-10%

69.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Podczas rozgrywki w Ratujmy zwierzęta! wcielicie się w ratowniczki i ratowników zajmujących się ochroną dzikiej przyrody. Waszym zadaniem będzie ochronienie zagrożonych gatunków zwierząt z całego świata. Każde zwierzę, które zdołacie ocalić, dostarczy określoną liczbę punktów ochrony. Ratowanie par zwierząt przyniesie dodatkową nagrodę za wasze chwalebne wysiłki. Ratownik, który uzyska najwięcej punktów ochrony, zostanie zwycięzcą rozgrywki!

Ratujmy zwierzęta to niesłychanie dynamiczna rozgrywka pozbawiona podziału na tury. Wszyscy gracze rzucają wielokrotnie kośćmi i starają się jak najszybciej uzyskać pożądaną kombinację wyników. Ważna jest spostrzegawczość i spryt, ponieważ tylko odpowiednio skompletowany zestaw uratowanych zwierząt przyniesie dzielnemu ratownikowi wysoką liczbę punktów.

Zawartość Pudełka
56 kart;
26 kości;
1 polska instrukcja

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ratujmy zwięrzęta! LUCRUM

  • Wiek: 8+
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907377129509
  • EAN: 5907377129509