Relic: Komnaty Terry GALAKTA

  • 5902259201854
Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Relic: Tajemnica Sektora Antian. Niektóre elementy wymagają również rozszerzenia Nemezis.Mordercza intryga w stolicy ImperiumWojna w obronie Sektora Antian dosięgła w końcu rodzimą planetę ludzkości, Świętą Terrę. Gdyby udało ci się...

151.08 zł

-6%

159.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Relic: Tajemnica Sektora Antian. Niektóre elementy wymagają również rozszerzenia Nemezis.
Mordercza intryga w stolicy Imperium
Wojna w obronie Sektora Antian dosięgła w końcu rodzimą planetę ludzkości, Świętą Terrę. Gdyby udało ci się zdobyć przychylność największych potęg Imperium, mógłbyś zatryumfować nad herezją i ocalić niezliczoną liczbę istnień. Czy jesteś dostatecznie przebiegły i posiadasz wystarczające wpływy, by nakłonić tych bezlitosnych polityków do wsparcia twej sprawy i być może otrzymać nawet błogosławieństwo samego Imperatora? A może przez twe polityczne porażki serce Imperium czeka zagłada?
W Relic: Komnaty Terry gracze podróżują do legendarnej kolebki ludzkości. Manewruj rozważnie na politycznym gruncie, negocjuj z organizacjami i dostojnikami kontrolującymi Imperium, takimi jak tajemnicze Adeptus Mechanicus, zajadła Imperialna Arystokracja i bezlitosna Inkwizycja. Stawką tych politycznych rozgrywek jest przyszłość Sektora Antian, a angażując się w nie, możesz zyskać potęgę i chwałę albo doprowadzić do katastrofy.
To rozszerzenie wprowadza trzy zmieniające rozgrywkę scenariusze oraz dodatkową planszę przedstawiającą Świętą Terrę i czerwoną planetę Mars. Dzięki nowym kartom Zagrożenia, Misji i Spaczenia gracze zanurzą się w te zdradzieckie światy i ich bezwzględną politykę. Kiedy władcy Imperium wkroczą do gry, walka o sektor Antian nigdy nie będzie już taka sama.
Zawartość pudełka:
1 instrukcja 1 plastikowe popiersie nemezis 1 plansza Systemu Sol 3 plastikowe popiersia postaci 54 żetony przynależności 9 żetonów Imperium 3 arkusze postaci 1 arkusz nemezis 3 arkusze scenariuszy 15 kart Nemezis 4 karty Relikwii 5 kart Spaczenia 10 kart Misji 52 karty Zagrożenia 9 kart Czempionów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Relic: Komnaty Terry GALAKTA

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259201854
  • EAN: 5902259201854
  • Wymiary: 25,5x25,5x5 cm