Rzeka Wisła. Świat wokół nas Jacobsony

RZEKA WISŁA. ŚWIAT WOKÓŁ NAS to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny. Dzięki niej dowiesz się jakie ryby pływają w największej polskiej rzece, jakie ptaki i ssaki żyją w jej pobliżu oraz co rośnie na brzegach i na wiślanych wyspach. Ta wiedza przyda Ci się nie tylko w czasie wyprawy nad...

35.91 zł

-10%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis


RZEKA WISŁA. ŚWIAT WOKÓŁ NAS to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny. Dzięki niej dowiesz się jakie ryby pływają w największej polskiej rzece, jakie ptaki i ssaki żyją w jej pobliżu oraz co rośnie na brzegach i na wiślanych wyspach. Ta wiedza przyda Ci się nie tylko w czasie wyprawy nad rzekę!

Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków występujących w dolinie Wisły. Dzięki kolejnym częściom serii można nauczyć się rozpoznawać inne gatunki zwierząt, roślin i grzybów występujące w naszym otoczeniu.
Partnerem merytorycznym projektu jest Fundacja Rok Rzeki Wisły. https://www.rokwisly.pl/

Zalety gry: wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich ptaków.
W grze wykorzystano zdjęcia – gra może służyć jako pomoc edukacyjna. Zawartość: pudełka: 40 żetonów formatu 5 x 5 cm. Wyprodukowano w Polsce.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rzeka Wisła. Świat wokół nas Jacobsony