Sid Meier's Civilization: Nowy początek GALAKTA

  • 5902259204831
  • 3 dni
Sid Meier's Civilization: Nowy początek odtwarza bestsellerową serię komputerowych strategicznych w formie gry planszowej. W tej dynamicznej i przystępnej adaptacji gracze poprowadzą swoje nacje do wyścigu o terytoria, technologię i wyjątkowe cuda świata.Podczas swoich tur gracze wykorzystują...

188.88 zł

-6%

199.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Sid Meier's Civilization: Nowy początek odtwarza bestsellerową serię komputerowych strategicznych w formie gry planszowej. W tej dynamicznej i przystępnej adaptacji gracze poprowadzą swoje nacje do wyścigu o terytoria, technologię i wyjątkowe cuda świata.
Podczas swoich tur gracze wykorzystują jedynie pojedyncze karty, ale umiejętność skorzystania nich we właściwych momentach zapewnia rozgrywce strategiczną głębię. Gracze mogą wysyłać karawany, aby nawiązać stosunki dyplomatyczne z sąsiadami lub zmiażdżyć ich potęgą militarną. Możliwe jest również rozwijanie kultury oraz prowadzenie badań aby uzyskać dostęp do zaawansowanych kart akcji. Równie ważne jest skupianie się na produkcji, która pozwala na budowę kolejnych miast i niesamowitych cudów świata. Dzięki różnorodnym celom i pięknej mapie kreowanej na nowo za każdym razem, każda rozgrywka będzie inna niż wszystkie!
Zostań strategiem i poprowadź swoje państwo do zwycięstwa. Rozbudowuj, handluj, rozwijaj a często również podbijaj wrogie nacje.
Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 1-2 godziny
Ograniczenie wiekowe: 14+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Sid Meier's Civilization: Nowy początek GALAKTA

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259204831
  • EAN: 5902259204831
  • Wymiary: 29,5 x 29,5 x 7 cm