Sorcerer City Lucky Duck Games Polska

Budowa magicznego miasta na czas!Każdego roku Sorcerer City jest przebudowywane w magiczny sposób. Bloki będą obracać się i poruszać w szalony sposób, a miasto nigdy nie będzie takie samo. Wcielacie się w architektów czarodziejów odpowiedzialnych za budowę i przebudowę jednej dzielnicy miasta,...

239.99

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Budowa magicznego miasta na czas!
Każdego roku Sorcerer City jest przebudowywane w magiczny sposób. Bloki będą obracać się i poruszać w szalony sposób, a miasto nigdy nie będzie takie samo. Wcielacie się w architektów czarodziejów odpowiedzialnych za budowę i przebudowę jednej dzielnicy miasta, starając się zyskać jak najwięcej pieniędzy, wpływów, magii i punktów zwycięstwa. Niestety Sorcerer City ma mały problem z potworami. Musisz więc ciężko pracować, aby naprawić skutki grasujących stworzeń, które atakują twoją dzielnicę miasta. Po upływie 5 lat architekt czarodziej z największą liczbą punktów zwycięstwa zostanie mianowany głównym czarodziejem całego Sorcerer City.
Każdy gracz rozpoczyna z zestawem kafelków. W każdej rundzie masz dwie minuty na optymalne zbudowanie miasta. Pomiędzy rundami kupujesz nowe kafelki, dodając je do swojej puli i zdobywając różne nagrody. Uważaj na potwory! Dodane do twojej talii wprowadzą chaos do twoich planów. Po pięciu rundach zsumujcie swoje punkty zwycięstwa, aby zobaczyć, kto zostanie czarodziejskim mistrzem budowania!
Wiek:14+
1-6 graczy
45-60 min
Ważne! Gra posiada instrukcję, elementy i pudełko w języku angielskim.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Sorcerer City Lucky Duck Games Polska

  • Czas gry: 45-60 min
  • Wiek od: 14
  • Minimalna ilość graczy: 1
  • Maksymalna ilość graczy: 6
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 752830566453
  • EAN: 752830566453

Inni Klienci kupili również
Nowości - Gry planszowe i towarzyskie