Stworze (trzecia edycja) Tutuconcept

Przygodowa gra planszowa Stworze, przeniesie Was w świat słowiańskiej mitologii, pełnej niezwykłych magicznych postaci, żyjących w świecie ludzi i będących częścią ich codzienności. Potrafią one okazać łaskę, ale lekceważone, karzą ludzi swoim gniewem. W grze Stworze gracze wcielają się w jednego z...

199.43 zł

-23%

259.95 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Przygodowa gra planszowa Stworze, przeniesie Was w świat słowiańskiej mitologii, pełnej niezwykłych magicznych postaci, żyjących w świecie ludzi i będących częścią ich codzienności. Potrafią one okazać łaskę, ale lekceważone, karzą ludzi swoim gniewem. W grze Stworze gracze wcielają się w jednego z dziesięciu bohaterów - Stworzy - i realizując kolejne misje, zwiększają swoje wpływy w Krainie.
Zwycięzcą zostanie to Stworze, które pierwsze zrealizuje wszystkie misje ze swojej talii Misji. Każda misja wymaga wykonania akcji, zaś każda akcja - podjęcia działań na planszy. Działania te mają doprowadzić do zwiększenia wpływów danego Stworza w Krainie i w konsekwencji do zostania jej jedynym Opiekunem.
W ramach akcji można m.in. pomagać lub szkodzić ludziom, wykonać zadanie albo nasłać ludzi na leża innych Stworzy. Dodatkowo wybranie konkretnej akcji przybliża wszystkie Stworza do aktywacji Wydarzenia - takiego jak np. Dziady czy Jare Gody. WYDANIE III - jest to najbardziej uaktualniona wersja gry.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Stworze (trzecia edycja) Tutuconcept

  • Producent: Tutuconcept
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222758069
  • EAN: 5907222758069
  • Wymiary: 30 x 30 x 6,5 cm