Szkatułka Big Fun Republic (Puzzlomatic)

Roztropny król postanowił znaleźć dobrego zarządcę dla swych włości. W tym celu zorganizował oryginalny konkurs Wybór padnie na tego, kto zdoła pomieścić w jednej szkatułce wszystką biżuterię królowej ogłosił.Podejmij wyzwanie! Musisz optymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń. Wystarczy...

32.91 zł

-6%

35.01 zł

Dodaj do schowka

Opis

Roztropny król postanowił znaleźć dobrego zarządcę dla swych włości. W tym celu zorganizował oryginalny konkurs Wybór padnie na tego, kto zdoła pomieścić w jednej szkatułce wszystką biżuterię królowej ogłosił.
Podejmij wyzwanie! Musisz optymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń. Wystarczy uruchomić wyobraźnię. Staraj się układać przedmioty tak, by ściśle do siebie przylegały. Pamiętaj, że siłowo nic nie wskórasz. Dla każdej z kosztowności znajdzie się miejsce w szkatułce

W skład łamigłówki wchodzi "mała skrzyneczka" i 8 walcowatych kołeczków. Kołeczki są rożnej długości - każdy z nich zacięty pod odpowiednim kątem.
Twoim zadaniem jest umieścić wszystkie 8 kołeczków w "szkatułce". To zadanie wymaga kreatywności i nieszablonowego myślenia. Powodzenia!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Szkatułka Big Fun Republic (Puzzlomatic)

  • Wiek od: 7
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902659190291
  • EAN: 5902659190291
  • Waga (g): 120