Talisman: Magia i Miecz - Góry GALAKTA

  • 5902259205531
  • 5-7 dni
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Talisman: Magia i Miecz (druga edycja polska)Chmury osnuwają górskie szczyty?Wyczerpany po długiej wspinaczce, ledwo chwytasz się skalnego występu, gdy kamienie pod twoimi stopami ustępują i spadają w dół...

145.82 zł

-40%

241.40 zł

Dodaj do schowka

Opis

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Talisman: Magia i Miecz (druga edycja polska)

Chmury osnuwają górskie szczyty?
Wyczerpany po długiej wspinaczce, ledwo chwytasz się skalnego występu, gdy kamienie pod twoimi stopami ustępują i spadają w dół zdradzieckiego stoku. Mimo to, wznawiasz wspinaczkę... bowiem Góry cię wzywają!
Legendy mówią, że cała magia świata wypływa z zaklętego źródła bijącego z najwyższej góry. Na tym najwyższym ze szczytów magiczne wody są najczystsze i najsilniejsze, a brzegi strumienia usiane szlachetnymi kamieniami. Śmiałek musi się mieć jednak na baczności, albowiem Góry są domem wzbudzającego postrach Orlego Króla, strażnika źródła magii. Dla intruzów i awanturników nie będzie litości - wszak Orli Król nie zapomniał, że skradzione mu klejnoty zdobią dziś samą Koronę Władzy!
Rozszerzenie Talisman: Magia i Miecz - Góry wprowadza do gry nową, nie odkrytą Krainę. Specjalnie dopasowana plansza i ponad 100 nowych kart sprawiają, że to górskie królestwo budzi się do życia. Sześciu nowych Poszukiwaczy, każdy posiadający własną, przepiękną figurkę, zapewni graczom całkowicie nowe, cudowne doświadczenia.
Wdrap się tak wysoko, na ile starczy Ci odwagi, i zagarnij niewyobrażalne bogactwo czekające na wierzchołku najwyższego szczytu świata Talizmanu!
Zawartość pudełka:
- instrukcja
- plansza Gór
- karty
- figurki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Talisman: Magia i Miecz - Góry GALAKTA

  • Wiek: 14+
  • Rok wydania: 2019-12-02
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259205531
  • EAN: 5902259205531