Terraformacja Marsa. Zestaw dodatkowy. 3 karty korporacji Rebel

  • Rebel
  • 5902650613591
Pakiet zawiera 3 dodatkowe karty w edycji polskiej.   Wspólnota Arkadyjska   Grupy pierwszych osadników zjednoczyły się pod nazwą Wspólnoty Arkadyjskiej. Ta rozrastająca się społeczność postanowiła wziąć udział w terraformacji swojego nowego domu.    Wspólnota Arkadyjska to korporacja mocno...

5.90 zł

-19%

7.32 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pakiet zawiera 3 dodatkowe karty w edycji polskiej.  

Wspólnota Arkadyjska  

Grupy pierwszych osadników zjednoczyły się pod nazwą Wspólnoty Arkadyjskiej. Ta rozrastająca się społeczność postanowiła wziąć udział w terraformacji swojego nowego domu.    Wspólnota Arkadyjska to korporacja mocno ekspansywna i z dużym zapasem stali na początku gry. Dzięki możliwości rezerwowania pól w ramach akcji, może zabezpieczyć swoje wpływy na powierzchni Czerwonej Planety na długo przed rzeczywistym ich wykorzystaniem. Jej zdolność wzmacniana jest dodatkowymi 3 megakredytami przychodu, otrzymywanymi za wykorzystanie zarezerwowanego wcześniej terenu.  

Recyclon  

Recycling jest drogą przyszłości, szczególnie na tej jałowej planecie. Właśnie dzięki niemu korporacja Recyklon jest najbardziej efektywnym deweloperem.   Recyclon to korporacja-deweloper, która rozpoczyna grę z dodatkowym przychodem stali. Surowiec ten potrzebny jest do zmniejszania kosztu zagrywanych kart z symbolem budowli. Takie ustawienie początkowe ułatwia korzystanie z efektu stałego korporacji. Po zagraniu karty budowli, gracz kładzie jednego mikroba na swojej karcie korporacji. Gdy uzbiera dwa, może je wydać by podnieść swoją produkcję zielieni o 1 poziom, za każdy symbol na zagranej karcie.  

Splice: Genomika taktyczna  

Posiadająca patenty kluczowych lini genetycznych korporacja Splice jest najlepszym partnerem w projektach adaptacji mikroorganizmów do życia na Marsie.   Grając korporacją Splice rozpoczynamy grę z dodatkową kartą, posiadającą symbol mikrobów. To doskonale łączy się z jej efektem trwałym, który wyjątkowo wpływa na wszystkich graczy przy stole. Gdy którykolwiek z graczy zagra kartę z symbolem mikrobów, otrzymuje dodatkowy bonus, jednocześnie wzmacniając korporacje Splice dodatkowymi megakredytami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Terraformacja Marsa. Zestaw dodatkowy. 3 karty korporacji Rebel

  • Producent: Rebel
  • Wiek: 9+
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902650613591
  • Waga (g): 10
  • EAN: 5902650613591