Totem Infernal Power - Elektoniczne pierścienie Tm Toys

  • Tm Toys
  • 3181860598658
  • 3 dni
Totem Infernal Power - Wirujące dyski LED Zakręcona zabawa z wirującym totemem! Podejmiesz wyzwanie? Rozpocznij zabawę od zakręcenia dyskami totemu przy pomocy specjalnej "wyrzutni". Uwolnij wirujące elementy na twardej powierzchni. Każdy z nich posiada wbudowane kolorowe diody. Śpiesz się i ćwicz...

58.05 zł

Dodaj do schowka

Opis

Totem Infernal Power - Wirujące dyski LED
Zakręcona zabawa z wirującym totemem! Podejmiesz wyzwanie?
Rozpocznij zabawę od zakręcenia dyskami totemu przy pomocy specjalnej "wyrzutni". Uwolnij wirujące elementy na twardej powierzchni. Każdy z nich posiada wbudowane kolorowe diody. Śpiesz się i ćwicz zręczność układając kręcące się dyski, jeden na drugim (od największego do najmniejszego) – to nie lada wyczyn! Totem musisz zbudować ze wszystkich części, zanim przestaną wirować. Uważaj by ruchoma konstrukcja nie runęła!
Moc emocji zapewniona! Podejmij wyzwanie i zostań mistrzem Totemu!
Zawiera: 1 wyrzutnię 5 dysków (elementy totemu)
Wiek: 7+ Zabawka wymaga baterii 2xAAA (brak w zestawie)
Jakość TOTEM został wykonany z dbałością o szczegóły oraz solidność w doborze materiałów, które umożliwiają bezpieczną zabawę bogatą w nieoczekiwane zwroty akcji. Bezpieczeństwo Do produkcji zabawki wykorzystano wysokiej jakości materiały, co sprawia, że jej prawidłowe użytkowanie gwarantuje bezpieczną zabawę dla dziecka. Świecące diody, różne rozmiary dysków oraz stopień trudności to niekończąca się zabawa!
Wymiary opakowania: 28,5 x 20 x 7 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Totem Infernal Power - Elektoniczne pierścienie Tm Toys

  • Wiek od: 7
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3181860598658
  • EAN: 3181860598658