Gra - ubieranki

Każdy gracz otrzymuje jedną szafę ubrań i jedną postać. 32 karty z produktami rozkłada się na stole do góry nogami. Grę zaczyna najmłodszy gracz, który odkrywa jedna kartę z produktami. Jeśli karta pasuje do jego szafy, układa ją na swojej karcie z postacią, jeśli nie pasuje-odkłada do kupki z...

52.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Każdy gracz otrzymuje jedną szafę ubrań i jedną postać. 32 karty z produktami rozkłada się na stole do góry nogami. Grę zaczyna najmłodszy gracz, który odkrywa jedna kartę z produktami. Jeśli karta pasuje do jego szafy, układa ją na swojej karcie z postacią, jeśli nie pasuje-odkłada do kupki z pozostałymi kartami z produktami do góry nogami. Kolejny gracz robi to samo. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy ubierze postać zgodnie ze swoją szafą.

Cechy gry ubieranki: całość zapakowana w metalowe pudełko w skład gry wchodzą 4 szafy ubrań i dodatków, 4 postacie chłopców i dziewczynek, 32 karty z produktami gra przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy wymiary opakowania: 27 x 13 x 11.5 cm słowa w jęz.angielskim.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gra - ubieranki

  • Producent: The Purple Cow
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7290011890582
  • EAN: 7290011890582