Gra w kulki marmurki Wyścig z przeszkodami Applepop 3+, Janod

Gra wyścig szklanych kulek z kolekcji Applepop francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. W skład zestawu wchodzą 2 szklane kulki, 4 dwustronne drewniane figurki-pojazdy oraz 6 przeszkód do pokonania – drewnianych korytarzy o różnych kształtach, oznaczonych...
109,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 107,91 zł

Opis

Gra wyścig szklanych kulek z kolekcji Applepop francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. W skład zestawu wchodzą 2 szklane kulki, 4 dwustronne drewniane figurki-pojazdy oraz 6 przeszkód do pokonania – drewnianych korytarzy o różnych kształtach, oznaczonych numerami od 1 do 5 i tunel finałowy z dzwoneczkiem.

Celem gry jest przeprowadzenie swojej kulki do mety. Gracz, który zrobi to jako pierwszy – wygrywa. Gra ta uczy wspiera rozwój koordynacji ręka-oko, trenuje cierpliwość i skupienie.

Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Gra została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawka rozwija:

  • umiejętność współpracy i dzielenia się
  • małą motorykę

O kolekcji

Kolekcja Applepop to seria rozwojowych gier i zabawek edukacyjnych, nawiązujących stylistyką do kiermaszy czy wesołych miasteczek. Wykonane są głównie z drewna. Zachwycają designem, niebanalnymi sposobami pobudzania dziecięcej aktywności oraz zachęcają do ruchu i podejmowania wyzwań.


O marce

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – PLAY DIFFERENT

Szczegóły - Gra w kulki marmurki Wyścig z przeszkodami Applepop 3+, Janod

  • Wiek od: 3
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3700217333577
  • EAN: 3700217333577
  • Waga (g): 450.000

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>