Zawiasy Iwana Kolorowe Baloniki

Cel gry jest prosty odtworzenie wzorów pokazanych na załączonych do gry 56 kartach z wyzwaniami, wykonanie wymaga przemyślenia i determinacji. Łamigłówka zbudowana jest z korowych trójkątów połączonych ruchomymi zawiasami.Dzięki zawiasom, układankę można składać, wykręcać, zakręcać, zginać, wyginać...

74.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Cel gry jest prosty odtworzenie wzorów pokazanych na załączonych do gry 56 kartach z wyzwaniami, wykonanie wymaga przemyślenia i determinacji. Łamigłówka zbudowana jest z korowych trójkątów połączonych ruchomymi zawiasami.

Dzięki zawiasom, układankę można składać, wykręcać, zakręcać, zginać, wyginać od środka i na zewnątrz. Samo składanie trójkątów w przeróżne kompilacje i figury to nadzwyczajna zabawa dla dłoni. Gdy dodamy do tego wzory do ułożenia zaczynają pracować szare komórki dziecka.

Nie jest to takie proste, na jakie wygląda. Zanim uda się złożyć puzzle, tak żeby odpowiadały wzorowi, dzieci się nieźle nagłowią. Gra Logiczna Zawiasy Iwana to prawdziwa gratka dla wielbicieli zabaw logicznych.

Po po pierwszych rozwiązanych zadaniach, trudno będzie oderwać się od puzzli. Łamigłówka pobudzi wyobraźnię, zmusi do myślenia oraz dostarczy rewelacyjnej rozrywki tak dzieciom, jak i dorosłym w domu i w podróży.

Gra Logiczna Zawiasy Iwana - Ivan's Hinge: produkowana poprzez prawdziwego geniusza; układanka, a także 56 kart z zadaniami; wzbudza ciekawość, determinację, a także rozwijają logiczne myślenie; rozwija inteligencję przestrzenno-wizualną i, zdolność kreatywnego myślenia; nieprzeciętne do stymulacji mózgu, a także relaksu; wysoka jakość i wytrzymałość; rekomendowany wiek 8 lat +.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zawiasy Iwana Kolorowe Baloniki

  • Rok wydania: 2017
  • Wiek od: 8
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 182129000601
  • EAN: 182129000601
  • Waga (g): 126.000