NOWOŚĆ Zestaw do gry w hokeja Maksik

Zestaw do gry w hokeja Maksik

Hokej stołowy to świetny wybór, który pomoże zorganizować zabawny, ekscytujący i ciekawy wypoczynek nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Gra w hokeja to zabawa w sam raz dla dzieci pełnych energii. Szybka, dynamiczna rozgrywka ćwiczy refleks i koncentrację malucha, a satysfakcja z każdej...
262,36 * 291,51 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 247,78 zł

Opis

Hokej stołowy to świetny wybór, który pomoże zorganizować zabawny, ekscytujący i ciekawy wypoczynek nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Gra w hokeja to zabawa w sam raz dla dzieci pełnych energii. Szybka, dynamiczna rozgrywka ćwiczy refleks i koncentrację malucha, a satysfakcja z każdej strzelonej bramki rośnie z meczu na mecz.

Zabawa ćwiczy koncentracje i zręczność u dzieci, a także uczy je rywalizacji. Pomoże ona również rozwinąć koordynacji ręka-oka.

Zasady gry są bardzo proste - za pomocą trzymanych w dłoni odbijaków należy wcelować krążek do bramki przeciwnika, zdobywając gol czyli punkt. Wygrywa osoba, której uda się zdobyć więcej punktów.

Zestaw zawiera:

  • stół do hokeja,
  • 2 odbijaki,
  • 2 krążki

Hokej stołowy to gwarancja świetnej zabawy oraz wielu godzin gry. Będzie to świetny prezent dla każdego dziecka, które lubi wyzwania i aktywną zabawę.

Wymiary opakowania: 81x37x8,5cm

Wymiary gry: wys. 64,5 cm / szer. 37,8 cm / dł. 81 cm

Szczegóły - Zestaw do gry w hokeja Maksik

  • EAN: 6920178693955
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6920178693955

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>