NOWOŚĆ Zestaw do gry w pilkarzyki Maksik

Zestaw do gry w pilkarzyki Maksik

Fantastyczny zestaw do gry w piłkarzyki zapewni mnóstwo emocji i radości podczas rozgrywki. Zestaw jest stworzony do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin oraz przyjaciół. Każdy gracz ma swoją drużynę piłkarzyków, którą przesuwa za pomocą antypoślizgowych rączek odpowiedzialnych za wybrany...
131,32 * 145,91 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 124,02 zł

Opis

Fantastyczny zestaw do gry w piłkarzyki zapewni mnóstwo emocji i radości podczas rozgrywki. Zestaw jest stworzony do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin oraz przyjaciół.

Każdy gracz ma swoją drużynę piłkarzyków, którą przesuwa za pomocą antypoślizgowych rączek odpowiedzialnych za wybrany szereg piłkarzy. Piłkarze z każdej drużyny umieszczeni są na 3 metalowych prętach. Gdy drużyna strzeli gola, należy przesunąć punkt na swojej tabeli punktacji, która znajduje się nad bramką, po dwóch stronach stołu.

Gra może być użytkowana zarówno w domu jak i na zewnątrz przez chłopców i dziewczęta to zabawa dla całej rodziny.

Gra pomoże rozwinąć u dzieci zręczność oraz koncentrację, a także nauczy rywalizacji w grach i zabawach drużynowych. Dziecko ćwiczy także swoją cierpliwość oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Zestaw zawiera:

  • 18 piłkarzy,
  • piłkę do gry,
  • stół z boiskiem do gry

Zestaw zachwyci każdego małego kibica i zapewni wiele godzin niesamowitej rozrywki. Gra ta będzie świetnym prezentem dla każdego miłośnika piłki nożnej.

Wymiary opakowania: 50x25,5x7cm

Szczegóły - Zestaw do gry w pilkarzyki Maksik

  • Wiek od: 5
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6920179584078
  • EAN: 6920179584078

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>