Gra zręcznościowa łowienie ryb basen wędki kaczki

  • 1818912274971
Gra zręcznościowa w łowienie rybek i kaczuszek Wędki w dłoń! Zręcznościowa gra rodzinna, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i radości, a przy tym poprawi refleks i koncentrację. Pamiętajcie, by się skupić - rybki i kaczuszki są bardzo sprytne! Zabawka posiada trzy przyciski, które posiadają różne...

34.90 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Gra zręcznościowa w łowienie rybek i kaczuszek
Wędki w dłoń! Zręcznościowa gra rodzinna, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i radości, a przy tym poprawi refleks i koncentrację. Pamiętajcie, by się skupić - rybki i kaczuszki są bardzo sprytne! Zabawka posiada trzy przyciski, które posiadają różne funkcje, dodatkowo aktywując przyjemne melodyjki. Przełącznik, znajdujący się obok nich, włącza zabawkę, rozpoczynając świetną zabawę. By dziecko mogło poczuć pełnie szczęścia podczas korzystania z basenu do wędkowania, należy wlać wodę na czubek palmy. Dziurka, przez którą się przedostanie, dostarczy wodę do całej wanny, wydostając się przez zjeżdżalnie.
Zasady gry są bardzo proste i logiczne. Uruchamiamy basen, który napełniony jest wodą, następnie na jej powierzchni kładziemy rybki i kaczuszki. Woda wzburza się, falując, utrudniając schwytanie naszego celu. Wygrywa ten uczestnik, który złapie na swą wędkę jak najwięcej rybek i kaczuszek. Gra sprawdzi się podczas rodzinnych zabaw, a także umili dziecku samotnie spędzany czas. Zdrowa rywalizacja z pewnością spodoba się każdemu maluchowi.
Ze względu na małe elementy znajdujące się w grze, zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Produkt posiada oznaczenie CE, odpowiadające za spełnienie dyrektyw bezpieczeństwa. By uruchomić zabawkę należy użyć trzech sztuk baterii AA 1.5 V, które nie są dołączone do zestawu. Zabawka jest prosta w montażu, co ułatwia obrazkowa instrukcja znajdująca się w tylnej części kartonu.
Gra składa się z elementów takich jak:
- błękitnego basenu wykonanego z mocnego materiału,
- dwóch wędek,
- haczyków do wędek,
- dwa lejki, jeden z dziurkami w dnie,
- trzy rybki i trzy kaczuszki.
Wymiary zabawkowego basenu:
- 32 cm x 23,5 cm x 8 cm.
Wymiary opakowania:
- 39,5 cm x 26 cm x 8 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gra zręcznościowa łowienie ryb basen wędki kaczki

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912274971
  • Język: polski
  • EAN: 1818912274971
  • Wymiary: 37.0x25.0x7 cm