NOWOŚĆ Graj w mima Headu

Graj w mima Headu

GRA W MIMA: dla 3-6 graczy. Umieść wszystkie karty zakryte na płaskiej powierzchni do gry. Grę rozpoczyna najstarszy gracz, który ciągnie kartę i przedstawia za pomocą pantomimy zobrazowany przedmiot lub zwierzę. Kto pierwszy zgadnie, wygrywa kartę i staje się nowym mimem. Wygrywa ten kto pierwszy...

40.16 zł

-8%

43.65 zł

Dodaj do schowka

Opis

GRA W MIMA: dla 3-6 graczy. Umieść wszystkie karty zakryte na płaskiej powierzchni do gry. Grę rozpoczyna najstarszy gracz, który ciągnie kartę i przedstawia za pomocą pantomimy zobrazowany przedmiot lub zwierzę. Kto pierwszy zgadnie, wygrywa kartę i staje się nowym mimem. Wygrywa ten kto pierwszy zdobędzie 5 kart.
GRA ZGADYWANKA MIMA: dla 3-6 graczy. Należy wybrać 10 kart i umieścić je odkryte na płaskiej powierzchni do gry. Odrzucone karty są wykorzystywane jako karty zdobytych punktów. Rozpoczyna najstarszy gracz wybierając jedną kartę uważając, aby inni jej nie odkryli i przedstawia za pomocą pantomimy przedmiot lub zwierzę. Kto pierwszy zgadnie, zatrzymuje grę, wskazując palcem na kartę, którą uważa, że została naśladowana. Po czym wygrywa kartę zdobytych punktów i staje się nowym mimem. Wygrywa ten kto pierwszy zdobędzie 5 kart.
Wiek 3-6 lat
W zestawie
- 40 postaci
- instrukcja

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Graj w mima Headu

  • Wiek od: 3
  • Minimalna ilość graczy: 3
  • Maksymalna ilość graczy: 6
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8059591426159
  • EAN: 8059591426159