Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Zwierzęta. W domu, na podwórku i w ogrodzie

Zestawy edukacyjne zawierają gry memo z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi oraz książeczki do rysowania według wzoru i do kolorowania. Są przeznaczone dla przedszkolaków, zwłaszcza tych rozpoczynających naukę języka angielskiego. Bawią i uczą. Ten zestaw edukacyjny dotyczy tematyki...

23.92 zł

-20%

29.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestawy edukacyjne zawierają gry memo z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi oraz książeczki do rysowania według wzoru i do kolorowania. Są przeznaczone dla przedszkolaków, zwłaszcza tych rozpoczynających naukę języka angielskiego. Bawią i uczą.

Ten zestaw edukacyjny dotyczy tematyki zwierząt, a w szczególności tych mieszkających w domu, na podwórku i w ogrodzie. Gra memo składa się z 22 par kart z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi. Wygrywa ten gracz, który dopasuje największą liczbę par takich samych obrazków. Książeczka zawarta w zestawie pozwala trenować umiejętność rysowania i kolorowania oraz powtarzać słówka.

Gra i książka:

  •     trenują pamięć i koncentrację,
  •     uczą angielskich słówek dotyczących zwierząt,
  •     wzbogacają polskie słownictwo,
  •     rozwijają wyobraźnię i kreatywność,
  •     doskonalą sprawność i precyzję manualną,
  •     zapewniają świetną zabawę.

Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Zestaw edukacyjny.

Seria prostych gier memo z książeczkami do rysowania według wzoru i kolorowania, uczących angielskich słówek, przeznaczona dla przedszkolaków. Zachwyca sympatycznymi ilustracjami. Zachęca do kreatywnej zabawy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Zwierzęta. W domu, na podwórku i w ogrodzie