Gravitrax Looping - zestaw uzupełniający Pętla

  • 4005556275083
  • 1 dzień + czas dostawy
GRAVITRAX - zestaw uzupełniający - Pętla Z GRAVITRAX poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to co robi twoja kulka. Przedstawione zadania i plany budowy stanowią wskazówki dla...

42.20 zł

-11%

47.45 zł

Dodaj do schowka

Opis

GRAVITRAX - zestaw uzupełniający - Pętla

Z GRAVITRAX poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to co robi twoja kulka. Przedstawione zadania i plany budowy stanowią wskazówki dla poczatkujących, młodych konstruktorów, którzy wkrótce będą sami mogli tworzyć własne projekty torów. Celem jest dotarcie kulki do celu, pokonując po drodze stworzony system torów.

Rozpocznij swoją przygodę z Gravitrax od zestawu startowego, a dzięki pozostałym 6 zestawom uzupełniającym wzbogacisz swój system torów o nowe elementy.

Zestaw uzupełniający - Pętla
Wystrzel swoją kulkę przez pętlę! Z pętlą możesz przewrócić swój świat do góry nogami. Połącz pętlę z zestawem startowym GraviTraxR, aby uzyskać jeszcze więcej akcji i emocji.

Możliwość zabawy tylko z zestawem startowym.

Szczegóły - Gravitrax Looping - zestaw uzupełniający Pętla

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt