Gravitrax - The Game Course Ravensburger

Baw się w rozwiązywanie zagadek i podołaj wyzwaniom w Gravitrax Game Course!   Wykorzystaj swoje umiejętności przestrzenne i logiczne, rozwiązując ekscytujące wyzwania w Gravitrax Game Course - zabawie zarówno dla zawodowców, jak i początkujących graczy! Czy potrafisz zbudować tor łączący wszystkie...
84,76 * 94,18 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 118,58 zł

Opis

Baw się w rozwiązywanie zagadek i podołaj wyzwaniom w Gravitrax Game Course!

 

Wykorzystaj swoje umiejętności przestrzenne i logiczne, rozwiązując ekscytujące wyzwania w Gravitrax Game Course - zabawie zarówno dla zawodowców, jak i początkujących graczy! Czy potrafisz zbudować tor łączący wszystkie określone elementy, mając podane tylko pozycje startu i mety? Buduj coraz bardziej skomplikowane tory zgodnie z 30 zadaniami o rosnącym stopniu trudności, sam lub ze znajomymi.

 

Gra Gravitrax to wyzwanie dla kreatywności i wyobraźni, aby budować coraz trudniejsze tory od określonego początku do określonego końca, mając tylko zestaw wyznaczonych elementów!

 

Podobnie jak wszystkie zestawy Gravitrax, Gravitrax Game wykorzystuje koncepcje przyjazne dla STEM, jednocześnie budując umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

 

Zawartość pudełka: 1 instrukcja, 30 kart z zadaniami, 6 kart z samouczkami, 1 pudełko na karty, 2 kulki (czerwona i niebieska), 4 sześciokątne podstawy, 6 dużych elementów dystansowych, 8 zakrętów, 1 element 3w1, 7 szyn (2 długie, 2 średnie, 3 krótkie), 1 swobodny spadek, 1 podstawka Y, 1 platforma do lądowania.

 

Gravitrax zapewnia niekończącą się zabawę dla dziewczynek i chłopców w wieku od 8 lat. To zabawka edukacyjna, do której zarówno dzieci, jak i dorośli będą ciągle wracali.

Szczegóły - Gravitrax - The Game Course Ravensburger

  • Producent: Ravensburger
  • Wiek: 8+
  • Wymiary: 222x222 mm
  • Kod producenta: GXP-858847
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4005556270187
  • EAN: 4005556270187

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również