Grawitacja! Akademia mądrego dziecka

Twój bobas podczas posiłku uwielbia zrzucać wszystko na podłogę? Na placu zabaw chętnie wybiera zjeżdżalnię? To idealny czas, aby wprowadzić do jego świata pojęcie grawitacji. „Grawitacja! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka. ” to książeczka edukacyjna dla maluszków, która najprostszymi...

17.99 zł

-10%

19.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Twój bobas podczas posiłku uwielbia zrzucać wszystko na podłogę? Na placu zabaw chętnie wybiera zjeżdżalnię? To idealny czas, aby wprowadzić do jego świata pojęcie grawitacji.

„Grawitacja! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka. ” to książeczka edukacyjna dla maluszków, która najprostszymi słowami i uroczymi obrazkami tłumaczy, czym jest grawitacja.

Autorzy książki "Grawitacja! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka” pomysłowo żonglują pojęciami z najbliższego otoczenia małego człowieka, aby wyjaśnić im pozornie zawiłe pojęcie grawitacji.

„Grawitacja! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka” to idealna propozycja na pierwszy naukowy tytuł na półce ciekawskiego bobasa.

Książka „Grawitacja! Akademia mądrego dziecka. Bobas odkrywa naukę” wpisuje się w nurt edukacji STEM. STEM to obecnie jeden z najbardziej innowacyjnych i cenionych konceptów edukacyjnych na świecie. Koncepcja STEM łączy cztery dyscypliny:
- nauki przyrodnicze (science),
- technologię (technology),
- inżynierię (engineering),
- matematykę (math).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Grawitacja! Akademia mądrego dziecka