Greenshield Chusteczki nawilżane uniwersalne do sprzątania 70 szt.

Promocja:
Sprzątanie domu
Chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni gospodarstwa domowego. Skuteczny przeciwko wirusom w tym: koronawirusom i wirusom grypy. Zabijają 99,99% bakterii, w tym Listeria, MRSA, E.Coli, Salmonella. Skutecznie usuwa tłuszcz i osady kuchenne oraz usuwa brud w łazience. Pozostawia świeży,...

7.99

Cena za szt. : 0.11zł

Dodaj do schowka

Opis

W dzisiejszych czasach, kiedy życie pełne jest pośpiechu, czasem trudno zadbać o porządek w domu czy mieszkaniu. Aby wszystko było lśniące i pachnące, z reguły należy temu poświęcić odrobinę więcej czasu. Co, jeśli istnieją produkty, które sprawią, że sprzątanie będzie szybkie, a przy tym skuteczne?

Osadzający się na meblach kurz to zmora niejednej gospodyni domowej. Zwykle, aby utrzymać je w czystości, stosujemy ściereczkę wraz z przygotowaną osobno wodą z mieszanką octu lub specjalnego płynu. A co, gdyby wszystko zawrzeć w jednym produkcie? Czy sprzątanie nie byłoby prostsze?

Chusteczki nawilżane uniwersalne to od pewnego czasu fenomen na rynku. Ich największą zaletą jest różnorodność zastosowania. Możemy wykorzystać je jako środek do czyszczenia mebli z kurzu, usuwania plam na blatach kuchennych oraz powierzchniach łazienkowych. Chusteczki zabijają 99,99% bakterii i pozostawiają po sobie świeży, cytrynowy zapach. Są również bardzo wygodne w użyciu.

Producent chusteczek nawilżanych uniwersalnych do sprzątania, marka Green Shield, od 29 lat cieszy się uznaniem użytkowników. Jego głównym założeniem jest dostarczanie klientowi produktów wysokiej jakości. Firma posiada szeroki asortyment  produktów, które sprawią, że sprzątanie będzie przyjemniejsze i łatwiejsze niż dotychczas!

Składniki - Greenshield Chusteczki nawilżane uniwersalne do sprzątania 70 szt.

Produkt zawiera między innymi składniki: <5% niejonowy środek powierzchniowo czynny. Zawiera również środek dezynfekujący 0,80 grama na 100 gramów chlorku benzalkoniowego, dioctan glutaminianu tetrasodu, perfumy, cytral, linalol.

Sposób przygotowania i przechowywania

Wskazówki dotyczące stosowania:

 • Ostrożnie otwórz opakowanie i używaj jednej chusteczki do wycierania.
 • Zamknij opakowanie aby zapobiec wyschnięciu chusteczek.
 • Wytrzyj powierzchnię równomiernie.
 • Pozostaw do wyschnięcia na 5 minut.
 • W razie potrzeby powtórz proces.
 • Zużyte ściereczki wyrzuć do kosza.
 • Po użyciu należy umyć dokładnie ręce.

Przechowywać w chłodnym I suchym miejscu. W oryginalnym opakowaniu upewniając się, że opakowanie jest szczelnie zamknięte po każdym użyciu, aby zapobiec wysuszeniu chusteczek.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt może powodować reakcję alergiczną. Może powodować poważne podrażnienie oczu. Przechowywać z dala od zwierząt domowych. Nie wyrzucaj do toalety.

Dane producenta/dystrybutora

Brand Distribution Group, ul. Bitwy Białostockiej 5, 15-102 Białystok

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Greenshield Chusteczki nawilżane uniwersalne do sprzątania 70 szt.

 • Producent: Greenshield
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5060110225316
 • EAN: 5060110225316
 • Wymiary: 21.2 x 10.1 x 6.3 cm

Inni Klienci kupili również