Gron Balance Pieluchy Junior 13-20 kg 44 szt.

  • Gron Balance
  • 5701410381554
  • 3 dni
Produkt testowany dermatologicznie. Anatomiczny kształt pieluch idealnie dopasowuje się do ciała. Zawarty we wkładzie chłonnym superabsorbent szybko wchłania wilgoć i zatrzymuje ją wewnątrz, dając uczucie suchości. Nie wyrzucać zużytych pieluch do toalety. Materiały: Warstwa wewnętrzna: włóknina...

69.99 zł

-14%

80.99 zł

Cena za szt. : 1.59zł

Dodaj do schowka

Opis

Komfortowe, przepuszczające powietrze pieluszki Bambo Nature doskonale sprawdzą się na delikatnej skórze dziecka. Ich budowa przystosowana została do maluchów o masie ciała między 13 a 20 kilogramów. Dokładnie wchłaniają wilgoć, pozostawiając uczucie suchości nawet przez kilka godzin.

Dostępne w ofercie pieluszki Junior 13-20 kg nie krępują ruchów dziecka, a przez to mogą być używane zarówno w czasie aktywnego dnia, jak i podczas spokojnej nocy. Rozciągliwe stretche delikatnie opinają ciało malucha, nie ograniczając przy tym dopływu krwi do żadnej części ciała.

Pieluszki Gron Balance są gwarancją suchości i braku odparzeń. Wszystko za sprawą materiałów służących za ich podstawowy budulec. Delikatna skóra dziecka może dzięki temu swobodnie oddychać, a rodzic nie musi obawiać się o niechciane przeciekanie. Pieluchy cechują się wyjątkową chłonnością, przez co nawet maluchy ważące do 20 kilogramów mogą cieszyć się niezwykłą miękkością i suchością materiału!

Produkty są niezwykle wytrzymałe, a wbudowane w nie rzepy nadają się do wielokrotnego zapinania i odpinania. Pieluszki maksymalnie ograniczają niechciane przecieki dzięki elastycznym obszyciom w okolicach nóg i brzucha dziecka.

Ekonomiczne opakowanie prezentowanych pieluszek Gron Balance zawiera 44 sztuki produktu. Pieluszki są przeznaczone dla dzieci o wadze 13-20 kg.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed założeniem upewnić się, że skóra jest czysta i sucha. W razie potrzeby odczekać 15 minut.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, ponieważ plastikowe opakowanie może spowodować zranienie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gron Balance Pieluchy Junior 13-20 kg 44 szt.

  • Producent: Gron Balance
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5701410381554
  • EAN: 5701410381554
  • Wymiary: 44 x 21 x 12 cm