Gron Balance Tabletki do zmywarki 100 szt.

Następujące przedmioty nie nadają się do mycia w zmywarce: Kryształy zawierające ołów, stara i ręcznie malowana porcelana zawierająca ołów, dekorowane szkło, sztućce z rączkami z kości słoniowej lub drewna, kolorowe aluminium, materiały, które nie są odporne na temperatury powyżej 70°C, np....

63.99 zł

-16%

76.58 zł

Cena za szt. : 0.64zł

Dodaj do schowka

Opis

Tabletki do zmywania Gron Balance przeznaczone są do mycia naczyń w domowych zmywarkach. Wyprodukowane przed duńską firmę, której ideą jest „zielona równowaga”. Produkty Gron Balance są wytwarzane z takich składników i w taki sposób, by były bezpieczne dla zdrowia i jak najmniej oddziaływały na środowisko.

W opakowaniu znajduje się 100 tabletek. Każda jest umieszczona w rozpuszczalnej folii. Substancje aktywne w tabletkach to wybielacz na bazie tlenu, polikarboksylan, niejonowy środek powierzchniowo czynny i enzymy.

Tabletki Gron Balance to preparaty typu all in one, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania dodatkowo soli i substancji nabłyszczającej. Jedyny wyjątek to sytuacja, gdy woda używana do mycia jest bardzo twarda (powyżej 15°dH) – wtedy konieczne jest dodatkowe zastosowanie środków zmiękczających. Tabletki nie działają w niskich temperaturach – minimalna wymagana to 50°C. Tabletkę należy zawsze umieścić w przeznaczonym do tego dozowniku, przed użyciem nie zdejmuje się folii. Nie powinno ich się używać do mycia kryształów, ręcznie malowanej porcelany i naczyń z tworzyw nieodpornych na działanie wysokich temperatur (powyżej 70°C).

Tabletki do zmywarki Gron Balance posiadają certyfikat The Blue Label i Nordic Swan Ecolabel. Oznakowanie The Blue Label to informacja, że produkt powstał przy współpracy z ekspertami zajmującymi się alergiami, w tym wypadku Duńskim Stowarzyszeniem Astmatyków i Alergików. Produkty ze znakiem Nordic Swan Ecolabel są bezpieczne dla środowiska zarówno na etapie produkcji, jak i ich użytkowania.

Składniki - Gron Balance Tabletki do zmywarki 100 szt.

5-15% Wybielacz na bazie tlenu (Sodium Carbonate Peroxide), <5% Polikarboksylan (Sodium Polyacrylate, Sodium Acrylate Copolymer), niejonowy środek powierzchniowo czynny ( Fatty Alcohol Alkoxylate), enzymy (Amylase, Subtilisin), Sodium Citrate Dihydrate, Sodium Carbonate, Aqua, TAED, PEG-75, Sodium Silicate, Brassica Napus Seed Oil, Bentonite.

Sposób przygotowania i przechowywania

Skuteczne od 50°C. NIE wyciągać tabletki z folii, ale włożyć ją do suchego dozownika. Zamknąć pokrywę. Nigdy nie umieszczać tabletki bezpośrednio na dnie zmywarki, ponieważ może to pogorszyć wynik zmywania.

Uruchomić zmywarkę na wybranym programie. Zamknąć opakowanie. Grøn Balance All-in-One są skuteczne w średnio twardej wodzie. Jeśli twardość wody przekracza 15°dH zaleca się stosowanie w zmywarce środka do zmiękczania wody i soli.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powodują poważne podrażnienie oczu.

W przypadku połknięcia: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.

W przypadku kontaktu z oczami: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Usunąć soczewki kontaktowe, jeśli można to łatwo zrobić. Kontynuować płukanie.

Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Uzyskać pomoc lekarską. Jeśli potrzebujesz pomocy medycznej, zabierz ze sobą opakowanie lub etykietę.

Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A., Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gron Balance Tabletki do zmywarki 100 szt.

  • Producent: Gron Balance
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5701410387150
  • EAN: 5701410387150