Grzechotka kolorowe kulki Canpol Babies

Lekka i poręczna grzechotka KOLOROWE KSZTAŁTY sprawdzi się jako pierwsza zabawka dla malucha. Dziecku łatwo chwycić ją w rączkach. Grzechotka jest kolorowa, posiada ruchome elementy o różnych fakturach, które zachęcają malucha do ćwiczeń i zabawy, stymulując jego rozwój psychomotoryczny. Ma...

8.99 zł

-40%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lekka i poręczna grzechotka KOLOROWE KSZTAŁTY sprawdzi się jako pierwsza zabawka dla malucha. Dziecku łatwo chwycić ją w rączkach. Grzechotka jest kolorowa, posiada ruchome elementy o różnych fakturach, które zachęcają malucha do ćwiczeń i zabawy, stymulując jego rozwój psychomotoryczny. Ma delikatnie zaokrąglone kształty. Przezroczyste części zabawki zawierają małe, kolorowe elementy, które poruszają się podczas zabawy i wywołują przyjemny dźwięk grzechotania. Przeznaczona dla dzieci w wieku 0m+.

Sposób użycia: Zabawkę utrzymuj w czystości. Przed pierwszym użyciem sparz grzechotkę wrzątkiem. Nie gotuj jej i nie sterylizuj. Dla zachowania higieny myj regularnie grzechotkę w delikatnym płynie, dokładnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Przed podaniem zabawki dziecku sprawdź jej jakość. Jeśli jest zużyta, zniszczona lub pogryziona – wymień na nowa. Uwaga! Nie zostawiaj dziecka podczas zabawy bez opieki osoby dorosłej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku m+. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. W opakowaniu 1 sztuka. Grzechotki nie można sterylizować, gotować i myć w zmywarce.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Grzechotka kolorowe kulki Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 2/450
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407024509
  • EAN: 5903407024509