Grzechotka z gryzakiem elastycznym Żyrafka niebieska Canpol Babies

Kolorowa grzechotka z elastycznym gryzakiem ŻYRAFKA z pewnością zainteresuje każdego malucha. Dziecku łatwo utrzymać w rączkach. Posiada ruchome części, które zachęcą malucha do ćwiczeń i zabawy. Ma delikatnie zaokrąglone kształty. Przezroczyste części zabawki zawierają małe, kolorowe elementy,...

14.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kolorowa grzechotka z elastycznym gryzakiem ŻYRAFKA z pewnością zainteresuje każdego malucha. Dziecku łatwo utrzymać w rączkach. Posiada ruchome części, które zachęcą malucha do ćwiczeń i zabawy. Ma delikatnie zaokrąglone kształty. Przezroczyste części zabawki zawierają małe, kolorowe elementy, które poruszają się podczas zabawy i wywołują przyjemny dźwięk grzechotania. Miękkie, elastyczne elementy do gryzienia, przyniosą ulgę maluchowi podczas ząbkowania. Przeznaczona dla dzieci w wieku 0 m+.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zabawkę utrzymuj w czystości. Przed pierwszym użyciem sparz grzechotkę wrzątkiem. Nie gotuj jej i nie sterylizuj. Dla zachowania higieny myj regularnie grzechotkę w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Następnie zabawkę dokładnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Przed podaniem grzechotki dziecku sprawdź jej jakość. Jeśli jest zużyta, zniszczona lub pogryziona – wymień na nowa. Uwaga! Nie zostawiaj dziecka podczas zabawy bez opieki osoby dorosłej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 0 m+. W opakowaniu 1 sztuka. Grzechotki nie można sterylizować, gotować i myć w zmywarce.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Grzechotka z gryzakiem elastycznym Żyrafka niebieska Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 2/325
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407023250
  • EAN: 5903407023250