Hagi Cosmetics Świeca sojowa Korzenna Pomarańcza (słoik) 230 g

Świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki. Czas palenia: ok. 35 godzin. Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina - nie emituje toksyn.

43.99 zł

-19%

54.00 zł

Cena za kg : 191.26zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Świeca sojowa - Korzenna Pomarańcza została wyprodukowana wyłącznie na bazie naturalnych składników. Jest produktem pochodzenia ekologicznego.

Doskonale nadaje się jako dodatek do relaksującej kąpieli po ciężkim i intensywnym dniu. Można ją również wykorzystać podczas romantycznego wieczoru czy kolacji we dwoje.

Świeca została wyprodukowana na bazie naturalnego wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych (pomarańczy, goździków, cynamonu, mandarynki).

Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina, dzięki czemu nie emituje toksyn, szkodliwych substancji chemicznych i nieprzyjemnych substancji zapachowych. Świeca sojowa jest doskonałą alternatywą dla świec zapachowych wyprodukowanych na bazie parafiny, jest także doskonałą alternatywą dla odświeżaczy powietrza, które mogą zawierać szkodliwe dla zdrowia substancje.

Opakowanie produktu to 230 gram.

Czas palenia świecy wynosi 35 godzin.

Ostrzeżenie: Nie pozostawiaj świecy bez nadzoru, w miejscu dostępnym dla dzieci i zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Zachowaj ostrożność, gdyż świeca może się nagrzać i grozić oparzeniem.

Waga produktu: 230g

Świeca sojowa o zapachu korzennej pomarańczy jest doskonałym i naturalnym produktem zapachowym. To idealny pomysł na prezent.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie pozostawiaj świecy bez nadzoru, w miejscu dostępnym dla dzieci i zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Zachowaj ostrożność, gdyż świeca może się nagrzać i grozić oparzeniem.
 

Recenzje
(1)

Ocena 

Uwielbiam wszystkie świece sojowe tej marki, ale korzenna pomarańcza to po prostu obłęd! :D

Idealna na jesiennie i zimowe wieczory. Bardzo intensywnie pachnie ale zapach nie jest ani za słodki ani za mocny, więc nie jest drażniący

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hagi Cosmetics Świeca sojowa Korzenna Pomarańcza (słoik) 230 g