Hagi Cosmetics Świeca sojowa Orient Express (słoik) 230 g

Świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z drzewa sandałowego, paczuli, ylang-ylang, bergamotki i limetki. Czas palenia: ok. 35 godzin. Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina - nie emituje toksyn.

54.00 zł

Cena za kg : 234.78zł

Dodaj do schowka

Opis

Świeca sojowa Orient Express została wytworzona na bazie ekologicznego wosku sojowego z olejkami eterycznymi z drzewa sandałowego, paczuli, ylang - ylang, bergamotki i limetki.

Drzewo sandałowe i olejek z paczuli sprawiają, że zapach jest drzewny i niezwykle aromatyczny, olejek z kwiatu ylang - ylang w krajach azjatyckich uważany jest za afrodyzjak i dodaje świecy zmysłowości i kwiatowej delikatności, natomiast bergamotka i limetka dodają orzeźwienia.

Świece, które zostały wyprodukowane na bazie wosku sojowego stanowią dużo lepszą alternatywę dla tradycyjnych świec wytwarzanych z parafiny. Świece sojowe nie emitują szkodliwych toksyn podczas spalania, są również bardziej wydajne od świec parafinowych - wosk sojowy spala się w niższej temperaturze od tradycyjnego, przez co cały proces palenia trwa znacznie dłużej. Posiadają one bardziej intensywny i dłużej utrzymujący się zapach niż świece parafinowe. W przypadku zabrudzeń wosk sojowy jest łatwy w usunięciu, wystarczy do tego celu jedynie ciepła woda i delikatny detergent.

Świeca znajduje się w słoiku, który zawiera 250 g produktu.

Pojemność ta wystarcza na około 35 godzinny czas spalania.

Ostrzeżenie: Nie pozostawiaj świecy bez nadzoru, w miejscu dostępnym dla dzieci i zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Zachowaj ostrożność, gdyż świeca może się nagrzać i grozić oparzeniem.

Waga produktu: 230g

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hagi Cosmetics Świeca sojowa Orient Express (słoik) 230 g