Hagi Cosmetics Świeca sojowa Tajemnicza Lawenda (słoik) 230 g

Świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z lawendy, bergamotki i wanilii. Czas palenia: ok. 35 godzin. Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina - nie emituje toksyn.

45.28 zł

-14%

52.65 zł

Cena za kg : 196.87zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Świeca sojowa Tajemnicza Lawenda to produkt powstały na bazie wosku sojowego. Surowiec ten pozyskiwany jest z ekologicznych źródeł, zawiera dodatek naturalnych olejków eterycznych z lawendy, wanilii i bergamotki.

Lawenda, będąca głównym składnikiem oprócz niepowtarzalnego kwiatowego zapachu posiada właściwości relaksujące i uspokajające. Wanilia dodaje zapachowi słodyczy, natomiast bergamotka sprawia że staje się ON bardziej orzeźwiający i dodaje nutki goryczy. Wspólnie tworzą aromatyczną słodko - kwiatową kompozycję.

Świece sojowe są idealną alternatywą dla świec powstałych na bazie parafiny, ponieważ są w 100% biodegradowalne i nietoksyczne. Są też bardziej wydajne, ponieważ wosk sojowy spala się znacznie dłużej, dzięki czemu możemy zaoszczędzić pieniądze. Świece sojowe nie brudzą trwale powierzchni, wosk sojowy można usunąć w łatwy sposób za pomocą mieszanki wody i mydła.

Świeca sojowa znajduje się w stylowym słoiku, który zawiera 230 g produktu.

Czas spalania wynosi około 35 godzin.

Ostrzeżenie: Nie pozostawiaj świecy bez nadzoru, w miejscu dostępnym dla dzieci i zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Zachowaj ostrożność, gdyż świeca może się nagrzać i grozić oparzeniem.

Waga produktu: 230g