Hagi Cosmetics Świeca sojowa Zimowy Las (słoik) 230 g

Świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z olejku jodłowego, sosnowego, rozmarynowego i grejpfrutowego. Czas palenia: ok. 35 godzin. Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina - nie emituje toksyn.

54.00 zł

Cena za kg : 234.78zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Marzysz, żeby w Twoim pokoju pachniało, jak na na zalesionej oazie spokoju? Wbrew pozorom jest to możliwe. Świeca sojowa Zimowy Las wywołuje niesamowity aromat, który przenosi zmysły wprost na łono przyrody. Produkt zawdzięcza wspaniały zapach czterem olejkom eterycznym: jodłowemu, sosnowemu, rozmarynowemu i grejpfrutowemu.

Zastosowanie produktu:

  • Świeca nie tylko wywołuje piękny i naturalny zapach, ale również niweluje wszelkiego rodzaju nieprzyjemną woń, która roznosi się po pomieszczeniu.
  • Użycie produktu doskonale sprawdza się przy wizycie gości, kiedy chcemy mieć pewność, że wnętrza naszego mieszkania będą pachniały świeżo i przyjemnie.
  • Zawarty olejek jodłowy, sosnowy i rozmarynowy działają antyseptycznie, czyli unieszkodliwiają bakterie.
  • Użyty wosk sojowy jest w pełni ekologiczny oraz nie pozostawia ciężkich do zmycia plam. Do tego nie produkuje żadnych toksyn, co jest bardzo istotne dla ochrony środowiska naturalnego.
  • Świeca o zapachu zimowego lasu doskonale nadaje się jako prezent, który będzie zarazem praktyczny, jak i uniwersalny.

Szklany pojemnik, w który jest włożony wosk, nie tylko doskonale wygląda, ale również gwarantuje długotrwałą świeżość produktu.

Świeca pali się przez około 35 godzin.

Świeca Zimowy Las została wyprodukowana przez markę Hagi, która specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków. Firma poza oferowaniem wysokiej jakości produktów stawia sobie za cel ochronę środowiska, dzięki czemu wszystkie ich produkty są w pełni ekologiczne.

Ostrzeżenie: Nie pozostawiaj świecy bez nadzoru, w miejscu dostępnym dla dzieci i zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Zachowaj ostrożność, gdyż świeca może się nagrzać i grozić oparzeniem.

Waga produktu: 230g

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hagi Cosmetics Świeca sojowa Zimowy Las (słoik) 230 g