Hairburst Wałek do nakręcania włosów bez użycia ciepła

Czy widziałeś trik z kręceniem włosów w szlafroku na #tiktok? Zakręć włosy bez uszczerbku dla ich zdrowia dzięki temu urządzeniu do stylizacji włosów bez użycia ciepła. Stylizacja na gorąco może mieć szkodliwy wpływ na włosy, zakłócając fazę wzrostu w cyklu włosa, powodując, że stają się one suche,...
169,99 * 199,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 199,90 zł

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

Opis

Czy widziałeś trik z kręceniem włosów w szlafroku na #tiktok? Zakręć włosy bez uszczerbku dla ich zdrowia dzięki temu urządzeniu do stylizacji włosów bez użycia ciepła. Stylizacja na gorąco może mieć szkodliwy wpływ na włosy, zakłócając fazę wzrostu w cyklu włosa, powodując, że stają się one suche, łamliwe i przestają rosnąć. Nasze unikalne narzędzie pomoże Ci uzyskać kręcone włosy na całej długości włosów bez użycia ciepła, czasu i wysiłku, jakie zapewnia elektryczna lub podgrzewana lokówka.

Korzyści:

  • Tworzy kręcone fryzury przy minimalnym wysiłku
  • Nie szkodzi zdrowiu włosów
  • Satynowy materiał zapobiega puszeniu się i łamaniu
  • Wygodny w noszeniu
  • Łatwy w użyciu

Szczegóły - Hairburst Wałek do nakręcania włosów bez użycia ciepła

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060743581414

Sposób przygotowania i przechowywania

Wysusz włosy do 80% lub spryskaj wilgotne włosy na całej długości. Za pomocą klipsa przypnij lokówkę do czubka głowy i podziel włosy na dwie części. Zaczynając od jednej strony, od góry, weź niewielką część włosów i owiń ją wokół wstążki z dala od twarzy, a następnie schodź w dół, dodając więcej włosów za każdym razem, aż wszystkie włosy zostaną owinięte wokół lokówki. Na końcu zabezpiecz gumką i powtórz czynność po drugiej stronie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozostaw na noc lub na 4-6 godzin, aż włosy całkowicie wyschną. Delikatnie usuń wszystkie elementy i potrząśnij włosami.

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Hairburst Leeds, Leeds, United Kingdom

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>