Hania Humorek. Wielka księga wyzwań

  • Megan McDonald, Peter H. Reynolds, Aldona Możdżyńska
  • Harperkids
  • Hania Humorek
  • 9788328133433
  • 48 godzin + czas dostawy
Dwa opowiadania o Hani w jednym tomie! Tym razem Hania Humorek ? ulubiona bohaterka szkolnych psotników ? podejmuje nie lada wyzwania? Po pierwsze, postanawia być MIŁA przez CAŁY TYDZIEŃ, a jak wiadomo, z jej humorkiem i charakterkiem może to nie być wcale takie łatwe. Po drugie, przyjdzie jej...

29.11

-27%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dwa opowiadania o Hani w jednym tomie! Tym razem Hania Humorek ? ulubiona bohaterka szkolnych psotników ? podejmuje nie lada wyzwania? Po pierwsze, postanawia być MIŁA przez CAŁY TYDZIEŃ, a jak wiadomo, z jej humorkiem i charakterkiem może to nie być wcale takie łatwe. Po drugie, przyjdzie jej zmierzyć się z listą marzeń babci Lusi oraz własną, stworzoną na jej podobieństwo. Czy Hania nauczy się w końcu robić gwiazdę i dotrze na Antarktykę? Wszystkiego dowiecie się z Wielkiej księgi wyzwań Hani Humorek.

Książki o Hani są napisane prostym językiem, odpowiednim dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Duże litery sprawią, że początkujący czytelnicy bez problemów poradzą sobie z tekstem. Dodatkowo lekturę uprzyjemnią zabawne ilustracje autorstwa Petera Reynoldsa.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hania Humorek. Wielka księga wyzwań