NOWOŚĆ Happs Szampon przeciw pchłom dla psów

Happs Szampon przeciw pchłom dla psów

Produkty marki BROS towarzyszą już od wielu lat. Asortyment produktów został wzbogacony o produkty marki HAPPS, ułatwiające dbanie o zdrowie i higienę pupili. Szampon przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna skutecznie zabija pchły i chroni...

8.75 zł

Cena za L : 58.33zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Produkty marki BROS towarzyszą już od wielu lat. Asortyment produktów został wzbogacony o produkty marki HAPPS, ułatwiające dbanie o zdrowie i higienę pupili. Szampon przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna skutecznie zabija pchły i chroni przed ich ponowną inwazją do 2 tygodni po zastosowaniu. Doskonale usuwa zabrudzenia i nadaje sierści połysk. Nie zakłóca zmysłu powonienia.

Sposób użycia: Szampon rozprowadzić na zmoczonej sierści psa dokładnie wcierając. Uważać aby preparat nie dostał się do oczu i pyska. Po umyciu spłukać obficie wodą. W przypadku ponownego wystąpienia insektów zabieg powtórzyć po 14 dniach. Dla poprawy efektu zaleca się jednoczesne zastosowanie środków owadobójczych na legowiska.

Składniki: permetryna 0,2 g/100 g (0,2%), butoksylan piperonylu 0,4 g/100 g (0,4%).

Przygotowywanie i przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia. Chronić przed dziećmi.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zalecany przy silnej inwazji pasożytów.

Dane producenta: BROS sp. z o.o. sp.k., ul. Karpia 24, 61-619 Poznań

  • Seria: Seria Happs
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517044593
  • EAN: 5904517044593