Happy detoks. Jedz, oddychaj i kochaj siebie Outlet

  • 978837989565633
„Happy Detoks” to kompletny, holistyczny przewodnik oczyszczania ciała, umysłu i emocji dla nowoczesnych kobiet,które świadomie podchodzą do kwestii zdrowia i odżywianiaoraz które odpowiedzialnie chcą zadbać o swój organizm. Autorką książki jest Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji z...

21.99 zł

-45%

39.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

„Happy Detoks” to kompletny, holistyczny przewodnik oczyszczania ciała, umysłu i emocji dla nowoczesnych kobiet,
które świadomie podchodzą do kwestii zdrowia i odżywiania
oraz które odpowiedzialnie chcą zadbać o swój organizm.Autorką książki jest Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadzi 2 blogi o jodze i zdrowym, zrównoważonym stylu życia, a także pisze na ten temat dla prasy oraz występuje w mediach jako ekspert w tej tematyce. W „poprzednim życiu” przez 12 lat głównie dyrektorka w korporacjach, ale również dziennikarka, copywriterka i tłumaczka.


W swojej pierwszej książce opisuje własną metamorfozę i zachęca czytelniczki do podjęcia 10 – dniowego programu oczyszczającego Happy Detoks, który jej samej pomógł odzyskać zdrowie, spokój ?i doskonałe samopoczucie. Program Happy Detoks łączy w sobie nowoczesne podstawy żywienia z mądrością Wschodu, gdzie jedzenie oraz odpowiednie ćwiczenia, oddech i medytacja traktowane są jako źródło zdrowia, urody i długowieczności. Program został entuzjastycznie przyjęty przez setki kobiet, które wzięły w nim udział.
Ksiażka „Happy Detoks” to inspirujące i motywujące do zmiany nawyków kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu, które czyta się jednym tchem. Czytelniczki znajdą w niej min.: opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia. 10 – dniowa dieta oczyszczająca Happy Detoks oparta jest na produktach, które przywracają w organizmie najkorzystniejszy wskaźnik pH. Różnorodne pomysły na zaskakująco proste przepisy - w książce jest ich około 50 - z powszechnie dostępnych produktów będą inspiracją dla wszystkich tych, którzy zamiast stosowania tzw. diety cud, chcą nauczyć się holistycznego podejścia do żywienia, które zaowocuje poczuciem harmonii, spokoju i równowagi.
??Książka Kasi Bem uzyskała przychylne recenzje:

„Kasia sama w sobie jest najlepszą reklamą swojej książki. Przemielona przez życie i korporacje, wykonała szybkiego psa z głową w dół i przez kobrę uciekła do przodu. Ja Kasię nazywam „Jogobella“. Nikt bardziej uroczo nie wprowadza w świat jogi. Robi to z humorem i z pewnością osoby, która świadomie dokonała wyboru i która bardzo dobrze wie, co nam w duszy gra, co nas ciśnie i co jak maszynka nas mieli. W świecie, mobbingów, stressingów i innych chorych „ingów“ warto nawrócić się na „Kasing“.
Szymon Majewski

„Kasia Bem dostarcza nam w przystępny sposób wielu dowodów na to, że dochodzenie do prawdy o samym sobie nie musi wiązać się z udręką i ascezą. Jej książka to synteza wielu dziedzin, poczynając od mikrobiologii, a kończąc na jodze. Przez pryzmat własnych doświadczeń przekonuje, że wszystko w naszym życiu jest możliwe. Nie bez kozery została onegdaj także i moją nauczycielką.”
Anna Jurksztowicz

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Happy detoks. Jedz, oddychaj i kochaj siebie

  • Autor: Katarzyna Bem
  • Wydawnictwo Edipresse Polska
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837989565633
  • ISBN: 9788379895656
  • EAN: 978837989565633
  • Wymiary: 17.5x22.0x1.8 cm