Happy Hoppy Fiszki. Angielski. Kolory i liczby

Happy Hoppy Fiszki dla dzieci. Kolory i liczby są doskonałą pomocą w nauce języka angielskiego. Kolorowe ilustracje pobudzą ciekawość najmłodszych, a starannie dobrane zwroty i wyrażenia poszerzą zasób słownictwa.Dzięki zestawowi 52 fiszek Happy Hoppy łatwo nauczysz się podstawowych angielskich...
10,70 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,51 zł

Opis


Happy Hoppy Fiszki dla dzieci. Kolory i liczby są doskonałą pomocą w nauce języka angielskiego. Kolorowe ilustracje pobudzą ciekawość najmłodszych, a starannie dobrane zwroty i wyrażenia poszerzą zasób słownictwa.

Dzięki zestawowi 52 fiszek Happy Hoppy łatwo nauczysz się podstawowych angielskich słówek (kolory, zwierzęta, liczby, kształty...). Na każdej z kart znajdziesz kilkuczłonowe wyrażenie – pojedyncze słowa dzięki niecodziennym kontekstom lepiej utkwią w pamięci. Uczenie się z pomocą fiszek to sprawdzona metoda nauki języka. W dodatku dobrze jest mieć je zawsze pod ręką i spędzić z nimi każdą wolną chwilę! Możesz bawić się nimi zarówno sam, jak i w grupie.Jak korzystać z fiszek?
To bardzo proste. Spójrz na zieloną (polską) stronę i spróbuj przetłumaczyć słowo. Sprawdź poprawność swojej odpowiedzi na stronie pomarańczowej (angielskiej). Jeżeli odpowiedź była poprawna, odłóż kartę i weź następną. Jeżeli nie, znowu powtórz angielskie słowo na głos i odłóż kartę z powrotem do talii.

Tytuł "Happy Hoppy Fiszki. Angielski. Kolory i liczby" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Jeśli pragniesz, by Twój maluch możliwie najwcześniej rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Happy Hoppy Fiszki. Angielski. Kolory i liczby". Publikacja w przystępny i radosny sposób poszerza zasób obcych słówek. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i sprawdź także kolejne części z cyklu "Happy hoppy".

"Happy Hoppy Fiszki. Angielski. Kolory i liczby" udostępniło Wydawnictwo Lingea. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.