Hario Kubek termiczny 470 ml

Kubek termiczny Hario o pojemności 470 ml. Wśród jego największych zalet można wymienić podwójne stalowe ścianki, wewnętrzną ceramiczną powłokę i świetny design. Kubek jest wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Zimna kawa to już przeszłość - podwójne ścianki sprawiają, że...
152,15 * 179,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 152,15 zł

Opis

Kubek termiczny Hario o pojemności 470 ml. Wśród jego największych zalet można wymienić podwójne stalowe ścianki, wewnętrzną ceramiczną powłokę i świetny design.

Kubek jest wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Zimna kawa to już przeszłość - podwójne ścianki sprawiają, że przygotowany napar długo utrzymuje ciepło. Wnętrze kubka jest pokryte ceramiką. Możesz cieszyć się pysznym smakiem świeżo parzonej kawy przez długi czas, bez metalicznego zapachu. Dodatkowo, dzięki ceramice, wnętrze nie brudzi się tak łatwo i nie przejmuje zapachu naparu.
 
Pokrywka jest wykonana z tworzywa sztucznego i pomaga dłużej utrzymać temperaturę, nie zabezpiecza jednak naparu przed rozlaniem w 100%. Zamknięcie może nie być szczelne na przykład po wrzuceniu do torby - celem marki było raczej stworzenie produktu zastępującego kubek do codziennego użytku, pozwalający dłużej cieszyć się gorącą kawą lub herbatą. 

Kubek jest kompatybilny z dripperami Hario V60 - możesz parzyć kawę bezpośrednio do niego.

Kubek nie nadaje się do użycia w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

Szczegóły - Hario Kubek termiczny 470 ml

  • Producent: Hario
  • Kod producenta: CMG-470-B
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4977642221857
  • EAN: 4977642221857
  • Wymiary: 12.8 x 12.4 x 8.9 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również